Wpis z mikrobloga

Grywa ktoś w #dixit online?

Można grać na http://www.boiteajeux.net/ - wymagana rejestracja. Da się założyć polski pokój i nawet ludzie dołączają. Nie jest to jednak gra na żywo, raczej czekanie godzinami na czyjś ruch :( Byłoby dobrze zebrać ekipę (4-6os.) na konkretną godzinę aby gra ruszyła w sensownym tempie (można zaprosić zarejestrowanych graczy i wtedy gra przez długi czas jest widoczna tylko dla nich). Aktualnie są założone 2 polskie pokoje oczekujące na graczy, więc jeśli ktoś ma ochotę, to zapraszam.

Słyszałem o projekcie alternatywnym by @anonim1133 ale nie jestem pewien, czy temat jeszcze żyje?
  • 26
@MattPart: Przypomnij się w przyszły weekend - w ten kończę remont pokoju dziecka, w tygodniu nadrabiam zaległości po tymże remoncie, a w weekend mam nadzieję już mieć czas wolny :P To bym spróbował postawić :P
@AscendedFromTomorrow: Swego czasu znalazłem na github jakąś implementację dixita, spolszczyłem, poprawiłem ze dwie pierdółki, wrzuciłem dużo kart ( wyselekcjonowane zestawy przez cumpli z ts/mirko ) i odpaliłem "u siebie". Chyba o tym mowa :P

Forka pewnie dalej mam na swoim github - ale ani ładne ani mądre to nie bylo, chociaż grać się dało.