Wpis z mikrobloga

@bombastick przedstawiciele grup rebelianckich są wysłuchiwani na codzień przez wszystkie masowe media, promowani przez polityków USA i UE, więc jak zwykle pudło, ale po tobie nie ma sensu spodziewać się czegokolwiek poza trolowaniem i zaczepkami.
  • Odpowiedz
@Tomislav: świetny moment, poseł polskiego parlamentu spotyka się z liderem ugrupowania postulującego anihilację Izraela, kraju z jakim Polska obecnie ma największy kryzys dyplomatyczny. ten Kukiz 15 to jednak menażeria jest
  • Odpowiedz
@bombastick: dramatyczne jest to, że ani żadne służby ani dyplomacja nie mówią takim jełopom z kim powinni się spotykać, a z kim nie. już raz sobie Winnicki z Chruszczem zaprosili do Sejmu Hassouna
  • Odpowiedz
przedstawiciele grup rebelianckich są wysłuchiwani na codzień przez wszystkie masowe media, promowani przez polityków USA i UE


@Pantokrator: proszę wskazać dokładne powiązania i zależności, tylko bez jak to masz w zwyczaju "mareczkowych" wynurzeń tylko konkret z grupą X stoi medium o nazwie.... z kraju..... popiera ją polityk ....... za grupą y.... to samo jedziesz mistrzu
  • Odpowiedz
@alonso117: może dlatego, że nieeskalowanie w obecnej sytuacji konfliktu dyplomatycznego jest w polskim interesie? co natomiast polskiemu posłowi daje spotykanie się z Hezbollahem oprócz atencji i pochwał paru miłośników Assada, Iranu i szyitów m.in. z tego tagu?

@Mald: wracaj do lektury Henryka Pająka
  • Odpowiedz
@bombastick i znowu twoje śmieszne pokrzykiwania. Domagasz się ode mnie, bym przestudiował cały internet i sprawdził, które media, którzy politycy i dziennikarze popierają których dżihadystów z Syrii, choć jest oczywistym, że "racje rebeliantów" sà stale wysłuchiwane (sankcje na Syrię, amerykańskie ataki, grożenie kolejnymi atakami, ciągła ofensywa propagandowa w mediach krajów podległych USA). Ty za to możesz dla mnie wykopać 30km rowu przez pole. Jedziesz, mistrzu i bez #!$%@? wymówek, że to pracochłonne!
  • Odpowiedz
Domagasz się ode mnie, bym przestudiował cały internet i sprawdził, które media, którzy politycy i dziennikarze popierają których dżihadystów z Syrii,


@Pantokrator: skoro tak śmiałą tezę zawarłeś we wpisie wyżej to sądziłem, że to dla Ciebie żaden problem. Tradycyjnie krzyku dużo a jak przyjdzie czas na konkrety to d.... cicho.
  • Odpowiedz
@bombastick to rozumiem, że uważasz, że nie jest tak jak piszę, a za biednymi rebeliantami nikt nie stoi i smutaski giną niewysłuchane i zignorowane, bo świat murem za Baszarem, Hezbollahem, Rosją i Iranem, głuchy na smętne szczurze piski? :D Żałosny jesteś.
A teraz kop ten rów.
  • Odpowiedz
@bombastick a co to ma do rzeczy trolu żałosny, skoro dyskusja była o "byciu wysłuchanym", a nie o posiadaniu przedstawicieli? Żal mi czasu na dalsze przepychanki z kimś, kogo jedynym celem jest robienie gnoju. I odpowiedz na moje pytanie z poprzedniego komentarza - świat słucha szczurzych pisków, czy może nic nigdy nie słyszałeś o "masakrowaniu Ghuty" czy "rzezi Aleppo" czy "atakach bombom beczkowom z sarinem/chlorem" czy "rzeźniku Asadzie"?
  • Odpowiedz