Wpis z mikrobloga

@bombastick dobra dzbanie, udawaj, że nie było dostaw TOW, udawaj, że nie było wsparcia, udawaj, że nie było ataku na bazę lotniczą, udawaj, że nie ma sankcji, udawaj, że media milczą, byle się wykłócać, byle nie przyznać racji. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: nie dość że nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, obrażasz, zbaczasz z tematu to jeszcze strzelasz fochy. Uważasz, że im więcej razy użyjesz w swoich wypocinach wobec rozmówcy swoich firmowych kloacznych zwrotów typu gnój, gówno, dzban to ci atencji przybędzie i staniesz się wiarygodny. Czy ja zacząłem z tobą rozmowę? Wlazłeś w temat myślałeś, że zabłyśniesz a jak zwykle skończyłeś z gównem na ustach.
  • Odpowiedz
@bombastick słuchaj uważnie typie, kopiesz rów, czy nie? I z jednej strony moje "kloaczne zwroty", a z drugiej twoje wspomnienia z dzieciństwa. Miałem tu takie samo prawo się odezwać, jak każdy. Ty rzuciłeś durnyn pytaniem, to ci odpowiedziałem. Potem po prostu chciałeś, bym marnował czas na dowodzenie totalnych oczywistości i linkował cię do ataku rakietowego na syryjską bazę lotniczą czy do doniesień medialnych powtarzajàcych szczurze bzdury. Tak więc - wykop 30km rowu,
  • Odpowiedz
Potem po prostu chciałeś, bym marnował czas na dowodzenie totalnych oczywistości i linkował cię do ataku rakietowego na syryjską bazę lotniczą czy do doniesień medialnych powtarzajàcych szczurze bzdury.


@Pantokrator: chłopie przeczytaj jeszcze raz początek dyskusji, a poźniej zastanów się do kogo bardziej pasuje zwrot dzban. Po drugie: Bez odbioru. ale takie prawdziwe nie jak twoje.
  • Odpowiedz