Wpis z mikrobloga

Dziś obchodzę 5. rocznicę rzucenia palenia. 1826 dni wolności od nałogu.

Pamiętam odstawienie jakby to było wczoraj. Paliłem 13 lat, zmarnowałem kupę pieniędzy i zdrowie. Od pięciu lat czuję niewyobrażalną ulgę. I dumny jestem z siebie, że mi się udało, że tyle wytrzymałem - to dla mnie ogromne osiągnięcie.

Zachęcam wszystkich palaczy do rzucenia, do uwolnienia się od tego małego, złośliwego truciciela. Nie warto się truć, nie warto marnować tyle pieniędzy, nie warto skracać sobie życia.

A wszystkim rzucającym życzę dużo siły do walczenia z nałogiem, ze sobą, z tym głosikiem, który podpowiada aby się nie męczyć więcej i zapalić. Pamiętajcie, że to Wy tu rządzicie, a nie ten papieros. :)

#chwalesie #rzucaniepalenia #rzucajzwykopem #nalog #papierosy
  • 8
@ElektrycznyMarian: Odkładać nie odkładam, ale jednak poczułem różnicę gdy rzuciłem. To się oczywiście zatarło i obecnie tego nie czuję, ale na samym początku była widoczna różnica.

@KromkaMistrz: Jeśli dobrze pamiętam, to gdy rzucałem paczka Cameli kosztowała jakieś 11zł, więc trochę mniej, ale ogólny szacunek i tak szokujący. Oczywiście też nie kupowałem paczki każdego dnia, no ale jednak sporo szło z dymem.