Wpis z mikrobloga

Czy muszę kupić drugi bezprzewodowy adapter do pc, jeżeli chcę kupić drugiego pada (xboxowego)?
W ogóle, jest sens wydać więcej i kupić pada nie od x360 ale od x1? Nie mam porównania z padem od x1, ale czy nie będzie sytuacji: grając np. w fifę/tekkena na dwie osoby, to gdybym kupił od x1, to czy będzie lepszy/wygodniejszy/bardziej wytrzymały/inny czas reakcji, niż w porównaniu do pada od x360?
Obecnie mam jeden adapter i jednego pada od x360. Może, może za kilka lat kupiłbym konsolę x1, wtedy taki (drugi) pad by miał sens bytu.
Proszę o poradę. Wybaczcie różne tagi, ale nie wiem do jakiej kategorii to "wrzucić"
#xboxone #xbox #pcmasterrace #niewiemjaktootagowac
  • 8
@krzyzann: Do jednego odbiornika x360 do PC możesz podpiąć chyba maks 4 pady, w każdym razie drugi na pewno.
Pad od x1 nie jest kompatybilny z odbiornikiem x360, ale to nic, bo pady do x1 nie potrzebują odbiorników, wystarczy ci Bluetooth w komputerze :)

Jeśli zaś chodzi o to, który z tych padów jest wygodniejszy to ciężko mi powiedzieć, są bardzo podobne, pad od xbox one jest lżejszy, wydaje mi się,
Dzięki za informację o to mi chodziło :)
Nie doprecyzowałem w ostatnim zdaniu- wiem, że pady od x360 nie będą działać z konsolą xone. Pad od xone w moim przypadku miałby taką przewagę, że kiedyś go mogę użyć gdybym kupował konsolę.