Wpis z mikrobloga

@RYSZKRE8888: Tak to jest... ojciec zawsze mówił, nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi rozmowę do swojego poziomu i pokona ciebie doświadczeniem, taka właśnie z tobą jest romowa. Tłumacz, że mówimy o konkretnym przypadku to nie... no nie kuma... wypad synuś na #czarnolisto
  • Odpowiedz
A jak tam się czuje prawackia KARA ŚMIERCI w kontekście tego człowieka? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kempes: Bardzo dobrze, bo raczrj by jej nie dostał.
Raczej dla ludzi jak Trynkiewicz, Bravik itd.
  • Odpowiedz
Co Ty #!$%@?, oczywiście, że byś nie wolał.


@Slonx: Zależy, w końcu Nick Yarris po wielu latach odsiadki za niewinność i niedanych próbach udowodnienia że jest niewinny poprosił o egzekucje.

Bardzo dobrze, bo raczrj by jej nie dostał.

Raczej dla ludzi jak Trynkiewicz, Bravik itd.


@To_ja_moze_pozamiatam: @loczyn: Czyli kara śmierci nie jest dla gwałcicieli i morderców w jednym? To po co ją wprowadzać? Ani to nie odciąży budżetu bo
  • Odpowiedz
@Slonx

Wolałbym karę śmierci niż 18 lat w pierdlu, nawet gdybym był niewinny.

Co Ty #!$%@?, oczywiście, że byś nie wolał.


Nie #!$%@?, i nie mów mi co bym wolał a czego bym nie wolał. Mając tak zniszczone życie, ambicje, marzenia takiemu mi pozostałaby tylko wegetacja do końca tego nędznego życia, bo nawet nie wiedziałbym co ze sobą zrobić. Mając tyle lat co on bez właściwie żadnej szansy na normalne życie, a
  • Odpowiedz
@Kempes: czuje się całkiem dobrze bo stosowana byłaby tylko w przypadkach potwierdzonych bez żadnych wątpliwości. Np przypadek zabicia żołnierza w Wielkiej Brytanii na środku ulicy. Jest nagranie itd wiec dowód jest bezsprzeczny. W innych wypadkach nie powinna mieć zastosowania
  • Odpowiedz
Niektórzy by woleli umrzeć. Ten człowiek przez całe 18 lat był traktowany jak ściera bo wszyscy wiedzieli że siedzi za pedofilię + morderstwo, i na pewno mu o tym przypominali każdego dnia.
  • Odpowiedz