Wpis z mikrobloga

@Martingale: Podejrzewam że fireman2 nie miał na myśli keszy premium, tylko ograniczenie w oficjalnej apce geocaching polegające na wyświetlaniu tylko keszy tradycyjnych i max 1,5 na 1,5
@fireman2: Konto premium daje dostęp do statystyk, do generowania PQ, możliwość oceniania keszy przez FavPointy i możliwość wyświetlania listingu keszy premium. Co do tych ostatnich, użytkownicy nie posiadający premium mogą takie kesze zalogować, ale nie ma możliwości wyświetlenia listingu. Trzeba trochę pokombinować, ale
@Polankowicz: no od razu zauważyłem, że nie jesteś zorientowana w temacie, bo gdy napisałem OPowi, że w OC nie ma premium to mnie wołasz i piszesz " skrytek premium nie ma jak nie masz konta premium" co było tak irracjonalne w stosunku do mojej odpowiedzi, że :)
@fireman2: to tak samo jak piwo; idziesz do knajpy i ważne jest to, że bawisz się z ludźmi, nie trzeba niczego zamawiać bo po co, to ludzie tworzą klimat dobrej imprezy ;) Miesięczny koszt GC to 2 studenckie piwa, nie wiem czy to dużo :D