Wpis z mikrobloga

Byłem na zakupach w Auchan, przy kasie jak zwykle pytanie o kartę Skarbonka, a że mam ją zeskanowaną w telefonie, no to daję kod paskowy do zeskanowania z telefonu a pani mi na to, że regulamin zabrania i mam dać kartę a nie telefon, tydzień temu pokazałem na ekranie telefonu i nie było problemów. #!$%@? to dla kogo są te ułatwienia, pogięło ich, przecież to ma być zachęta do robienia tam zakupów a nie wk...nie klienta co sobie życie ułatwia. I bądź tu mobilny?
#zalesie #auchan #zakupy i trochę #szczecin
  • 8
@dzieju41: przecież powiedziała, że regulamin zabrania. Napisz do sieci, to może coś zmienią i będziesz miał satysfakcję. Chyba że wolisz narzekać, to nie pisz xD
@dzieju41: Ta karta Skarbonka to i tak jest gówno. Robię codziennie zakupy, a i tak najwięcej co nazbierałem to na tankowaniu gdy dawali 8 gr za litr paliwa. Teraz zrobili aplikację mobilną i też jest jednym wielkim gównem. Jakieś kody rabatowe na rzeczy których nikt nie kupuje. Powinni się uczyć od Carrefoura pod tym względem.
@Kiciket: Jest tak jak mówisz, 2 lata temu z punktów miałem 0,7 whisky, rok temu 0,5 czystej wódki a teraz jakieś 3 zł. Ale chodzi mi tylko i wyłącznie o to dlaczego skan z telefonu nie może być uznany? Dla nich jeden #!$%@? za przeproszeniem, bo ta karta ma mnie zachęcać do robienia u nich zakupów a dzisiaj mnie #!$%@?.