Wpis z mikrobloga

Typowa neuropa jest typowa.

1. Wrzucasz wpis, który generalnie służy do rzucenia gnojem.
2. Razem z kolegami robisz sobie dobrze nad ujadaniem na nielubianych ludzi.
3. Pojawia się ktoś, kto zamiast uczestniczyć w tym festiwalu wytacza sensowne argumenty.
???
4. Nie umiesz się do nich odnieść, więc kasujesz jego komentarze, żeby nikt nie widział.
5. Kiedy już nikt nie wie o co chodzi atakujesz go swoimi agresywnymi komentarzami.
6. BRAK PROFITU - bo rozmówca na tyle dobrze zna neuropę, że na 90% spodziewał się takiego obrotu sprawy i prewencyjnie zrobił zrzut ekranu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ot - poziom neuropy w pigułce.

#bekazneuropy #bekzlewactwa #4konserwy #polityka
Mr--A-Veed - Typowa neuropa jest typowa.

1. Wrzucasz wpis, który generalnie służy ...

źródło: comment_Pj6I8WdJQequRdWy5bQE66gjQTRKHGA9.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Metzger3: XD Ale syf ten twój "komentarz". Za co chcesz sądzić, autorze neobolszewickiej trucizny werbalnej, pozującej na obronę wartości? Za poglądy, taaaak?

Osądzić i skazać, to się powinno tę neobolszewicką bandę pisowską, która wzięła sobie sądownictwo i przerabia na komisariat polityczny, ale z braku laku wystarczy samosąd.

@MiKeyCo: Wykazałem bezsens i fałsz twoich kłamliwych pomówień wobec mnie, to już cicho siedzisz. A swoją drogą zabawne jak kluczyłeś, gdy po każdym
  • Odpowiedz
@Nadwirus: Pokazem twojego dwumyślenia jest to jak gardzisz bolszewizmem a zarazem twoi towarzysze z #neuropa, których jak mniemam reprezentujesz, w skowronkach przeprowadzają akcje "uświadamiania" ludzi w celach stricke bolszewickich

https://historia.org.pl/2015/07/08/bolszewicka-rewolucja-seksualna/

Co więcej jak tak lubisz doglądać władzy do dupy, to razem z neuropkami nie ściągajcie nam do kraju tubylców z 3ciego świata, którzy najchętniej to by się rozmnożyli za socjali i przejęli by władze nad nami.
  • Odpowiedz
@Metzger3:

Jak dostaniesz w tył głowy to poczujesz


Piękne sowieckie standardy zlewaczałego, karykaturalnego prawictwa. Twoja babska histeria w chłopięcych spodenkach nie robi na mnie żadnego wrażenia.

że PIS jest konsekwencją lat rządów PO


Tak, tak, autorze propagandowego, odklejonego od rzeczywistości szlamu retorycznego, a Polska została podbita przez III Rzeszę, bo ją "prowokowała". XD

Dopuszczasz się oczywistej relatywizacji moralnej i przerzucania odpowiedzialności za zbrodnie, a każdy winien odpowiadać za własne przewinienia. I
  • Odpowiedz
@Nadwirus: Pokazem twojego dwumyślenia jest to jak gardzisz bolszewizmem a zarazem twoi towarzysze z #neuropa, których jak mniemam reprezentujesz, w skowronkach przeprowadzają akcje "uświadamiania" ludzi w celach stricke bolszewickich


@Metzger3: XD Oj, coś ci nie pykło i to srogo, ale pewnie masz tak zawsze i się do tego przyzwyczaiłeś. Znowu jestem przedstawiany jako wróg "klasowy", ale to tylko twoje urojenia-domniemania - znajdź na mnie jakiegoś haka jak chcesz zabłysnąć,
  • Odpowiedz
@Nadwirus: Widzę że moderator usunął wpis. Dlatego powtórzę. Wracaj do wmawiania sobie, że rządy PO nie są konsekwencją wygranej PISu. Nawet operacja "Nowoczesna" i powtarzanie tego samego co PO nie pomaga. Nawet obrona PO przez "Europe", nawet syczenie 24/7 w internecie.

Ty i podobni tobie mieliście masę czasu by się skompromitować do tego stopnia, że nawet jak powiedzcie że o godzinie 13.00 jest jasno, to człowiek wpierw wychodzi sprawdzić czy faktycznie
  • Odpowiedz
@Nadwirus: Kwintesencja neuropka, ostentacyjnie wmów komuś że reprezentuje bolszewizmem, mimo że nimi gardzi i obrażaj go za nazwanie go "wrogiem klasowy" mimo, że cie nigdy wrogiem klasowym nie nazwałem. Po za tym jaką klasę ty reprezentujesz bez-narodowcu? A jaką ja?
  • Odpowiedz
Wykazałem bezsens i fałsz twoich kłamliwych pomówień wobec mnie, to już cicho siedzisz.


@Nadwirus: Nic trollu nie wykazałeś, tylko znowu zaklinasz rzeczywistość. Nic nie odpowiedziałem, bo wyobraź sobie, że inni mają życie prócz wypoka.
  • Odpowiedz
@Metzger3:

Wracaj do wmawiania sobie, że rządy PO nie są konsekwencją wygranej PISu


Chciałeś chyba przekazać, że wygrana PiSu jest konsekwencją rządów PO, choć ci się to kompletnie nie udało.

Ale co mnie to obchodzi? Nie interesują mnie nic nie znaczące gierki polityczne, tylko ich wpływ na rzeczywistość! Nikt pisowi nie kazał zrobić sobie z sądownictwa komisariatu politycznego i niczym tego się nie da usprawiedliwić, bo to po prostu zło, które
  • Odpowiedz
@Nadwirus ahaha. To już odplynales totalnie. Weź przeczytaj całą nasz konwersacje a potem to co mi właśnie odpisałeś. Padniesz ze śmiechu i pod nosem powiesz co za wariat z tego @nadwirusa. Dobra to wyjaśnij mi co się kryje za tym określaniem mnie "wrogiem klasowym" i wiązaniem mnie z bolszewizmem. Bo jedyne co mi przychodzi do głowy to przylepiane latki najgorszych #!$%@? do oponenta. Czyli ad personum. Czyli.. obrażanie a nie wymiana
  • Odpowiedz
@Metzger3:

Za co chcesz sądzić, autorze neobolszewickiej trucizny werbalnej, pozującej na obronę wartości? Za poglądy, taaaak?


Na co ty:

Jak dostaniesz w tył głowy to poczujesz


XD

Dobra to wyjaśnij mi co się kryje za tym określaniem mnie "wrogiem klasowym"


Nie wiem, nie robiłem tego.

wiązaniem mnie z bolszewizmem


Neobolszewizmem i odnosiłem się do zamieszczanych przez ciebie treści, oraz wyjaśniłem swoje stanowisko.

Czyli ad personum


Patrz wyżej.

@Brzytwa_Ockhama doczytaj do końca,
  • Odpowiedz
@Nadwirus a te "jak dostaniesz w tył głowy to poczujesz" to obrzydliwa manipulacja @Moderacja proszę o przytoczenie całej treści mojego wpisu który usunęliście. Ten na który ten człowiek się powołuje, twierdząc że go zastraszam.

@Nadwirus Rzucasz frazesami, zmanipulowałaś zdanie gdzie porównałem dostanie w tył głowy i zobaczenie kogoś z tyłu po odwróceniu się i oskarżenia go jako grożenie ci. Jesteś nędznym trollem który przyciśnięty piszczy i rzuca obelgami. Szkoda czasu na ciebie
  • Odpowiedz
@Metzger3:

porównałem dostanie w tył głowy

Jak dostaniesz w tył głowy to poczujesz. Tak samo ludzie poczuli działanie naszego państwa, mimo że nie potrafili określić z jaką prędkością, jakiej wielkości była ta pięść i kto się na nią zamachnął. Dopiero gdy się odwrócili to zobaczyli elity PO, gazety wyborczej i inne gadzinówki i ich zwolenników plujących na polskie. Stąd WAŚĆ PIS u władzy.


A rzeczywiście, za szybko usunęli (widziałbym co stoi
  • Odpowiedz
@MiKeyCo hehe no cóż nadwirus dostał ponownie bana, osobiście tym człowiekiem w ogóle się bym nie przejmował, ze mną też prowadził dyskusje, tez mnie obrazal, i nie ważne jakie dane mu przedstawiałem, kiedy nie miał argumentów zaczol się czepiać braku polskich znaków w niektórych moich zdaniach, lub braków znaków interpunkcyjnych, a potem chwalił się tym że wynalazł nieścisłość w moich wypowiedziach, bo raz w jakiejś dyskusji powiedziałem że dawno temu kiedy w
  • Odpowiedz