Wpis z mikrobloga

Ciezko cos obiecac, ja juz z cpc wyskoczylem. Moze w tym tempie dolecic do 15 czy 18 ale jest teraz po bardzo silnym i szybkim wzroscie, w dodatku odpadlo z bittrex i wszystko zalezy tylko od jednej gieldy livecoin a tam sa spore wahania wszystkiego. Ja licze ze niedlugo spadnie do 5-6 zeby odkupic.
Szansa jest, ale ja się już cpc boję, równie dobrze może spaść i to typu - 90%. Podpowiedź z mojej strony osraj btc-cpc zamiast tego cpc-eth wahania są 2 albo 3 razy większe i są w ciągu dnia czasem świeczki że można np kupić za 50% ceny. W parze z eth faktycznie fajnie się grało, ja czekam z kupowaniem aż spadnie blisko dna ok 0.2-0.3$. Myślę że to realne
@sarevok123: jest szansa że szybko skoczy o 100% do góry, bo się dziura robi w orderach, np względem eth może skoczyć dużo. Raczej w dłuższej perspektywie to będzie powoli umierać i co parę miesięcy spadać. Martwi mnie ze na livecoin gdzie to jest dolar przestał trzymać wartość dolara. Krypto jest o jakieś 5% droższe niż na innych giełdach. I tak już od paru tygodni. Pewnie ze względu na opłaty przy wypłacaniu