Wpis z mikrobloga

Jak chcecie wkurzyć kasjerki w #tesco w #poznan na Serbskiej to spróbujcie kupić żółtego #monster a.
Ja dzisiaj próbowałem i tak:
Najpierw poszedłem do kasy samoobsługowej. Tam wysokczyło mi "produkt nierozpoznany"
Zawołałem panią z obsługi, ona stwierdziła, że to dlatego, że puszki są sprzedawane tylko w czteropakach i ja sobie niby wyjąłem z tego czteropaka, dlatego tak wyszło. Problem w tym, że to normalnie leżało na półce tak jak wszystkie inne. Zabrała mi tę puszkę i powiedziała, że tego nie kupię. Wróciłem się więc na półkę z energetykami i zrobiłem zdjęcia z bliska ceny 3,99zł za puszkę i zdjęcie jak leżą luzem, a nie w czteropakach jak ona twierdziła.

Wziąłem jeszcze jedną puszkę i jej pokazuję, ona tylko "aha no okej i ja i tak nie nabiję panu tego kodu ręcznie".
Powiedziałem to co mam zrobić jeśli chcę kupić ten produkt? Czy do punktu obsługi klienta mam iść czy jak? A ona, że nic nie może pomóc a punkt obsługi klienta i tak nie może dodać tego produktu do bazy więc nic nie zrobią. Poszedłem więc do drugiej kasy, tym razem już normalnej, a tam pani kasjerka "coś nie wczytuje". Kasjerka odwróciła się i krzyczy do jakiejś innej "Kaśka nie wchodzi mi ten produkt co mam zrobić?" Tamta odpowiada, że gdzieś tam ma dzwonić, już miała wzywać jakichś kierowników czy kogoś ale gość za mną mówi, że ma też Monstera tylko inny kolor i mi skasowała po prostu białą puszkę która jest w tej samej cenie. Nie polecam.
M.....9 - Jak chcecie wkurzyć kasjerki w #TESCO w #Poznan na Serbskiej to spróbujcie ...

źródło: comment_9MjEwr6S7WFZCgOSJSurZFH8lEorbc64.jpg

Pobierz
  • 11
@clogsterovich: kilka razy w życiu tam byłem, zwykle jadę kawałek dalej, do Kauflanda :)
Ogólnie to wybór produktów dosyć duży ale mogło być lepiej. Ogólnie zwykle wszystko znajduje to co chcę, więc pod tym względem jest ok.
Kasy obsługowe są - jest ich też w miarę dużo więc nigdy nie czekałem w kolejce, zwykle jakaś zawsze jest wolna.