Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, długo się zastanawiałem czy was informować czy nie, bo i tak będę miał już ogromnego stresa, ale to w sumie wszystko dzieje się dzięki wam i po prostu musicie o tym wiedzieć :)

W poniedziałek będę wraz z kierowniczką laboratorium w którym zostały wykonane badania w Dzień Dobry TVN ;D
Po wielkiej burzy po pierwszym wpisie, Pani po dwóch dniach się odezwała i tak o to w niedzielę jadę na zwiedzanie warszawy, a w poniedziałek około 8:20 będę na antenie. Stres jest ogromny. Niby czuję się pewnie w tym wszystkim i raczej nie mam problemu z wypowiadaniem (pracuje jako przedstawiciel handlowy i moja praca polega na gadaniu na spotkaniach), to się cholernie boję jakiegoś zacięcia czy coś takiego.. A pieprzyć, co będzie to będzie :)

Co to dla nas znaczy? Zainteresowanie mediów jest ogromne. Widzę potencjał w podjętych przez nas działaniach. Jak wczytałem się w to całe eko i bio to jest to po prostu temat rzeka i wypadałoby to wszystko uporządkować. Sprzedawcy często robią nas w balona wykorzystując dziwne nazewnictwo itd, ale na samym końcu my to wszystko jemy i chociaż wybierajmy świadomie.

Przyszłe badania na pewno będą bardziej profesjonalne w opracowaniach. Wiem gdzie pojawiły się błędy i jak je poprawić.

Jeszcze raz gorąco zapraszam do wpłacania pieniędzy na zbiórkę odnośnie przyszłych badań drobiu (żebym miał się czym w naszym imieniu pochwalić w poniedziałek :) ). Link do zbiórki

Zapraszam niezmiennie na mojego bloga słoikowo.pl, który został doprowadzony do stanu używalności dzięki @PiewcaPozogi92 - dzięki wielkie! (zrobił to charytatywnie, wielkie brawa dla niego :) )

O matko.. trzymajcie za mnie kciuki.

#badaniakajbela
  • 6
Wołam zainteresowanych (42) z listy Badania żywności
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @kajbel @izkYT @Cripex @parowczankreatyny @Aschalin @wielkilen @krasik01 @Mellross @vkzk @Mullek @Dzieciok @emar01 @mi96 @Nertina @n_rostova @olyout @mmk91 @Whoa @Silon100 @komodaa @godeath @Nala_Alan_w @PP96 @kura @Corv1 @BrotatyChleb @Malevre @kohanovski @szalek995 @Premier_Tux @suszin @greengo @Firnow @yeron @TuNieMaZadnegoTelefonu @yeti6 @dziupla22 @yodaa1 @saoae @Franchesko @krytykujacy_zrzeda @