Wpis z mikrobloga

@Thome: Jaki gatunek ciebie interesuje?

Girls und Panzer to jedna z produkcji, dzięki której ludzi oglądających anime określa się mianem mangozjebów. Szanuj się i nie zniżaj się do poziomu dzieci oglądających małe lolitki.
  • Odpowiedz
@Logytaze: Nie wiem, dopiero zanczynam, ale zamierzam oglądać tylko w nocy, żeby nikt mnie o to nie podejrzewał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do Loli'ch, lolów, czy jak to się odmienia: wolałbym nie, raczej bez tego typu rzeczy
  • Odpowiedz
@Thome: Steins;Gate - dobre sf o podróżach w czasie. Może być też np. Cowboy Bebop jak chcesz takie przygodowe w klimatach jazzu. Full Metal Alchemist: Brotherhood to też jeden z takich klasyków przygodowych w klimatach fantasy.
  • Odpowiedz
boku dake ga inai machi - zajebista historia, idzie sie poplakac
death note - dobry thriller, jak sie nie znudzisz lekką monotonią to fajnie się ogląda
a jeżeli chcesz coś krótszego to zostają filmy
kimi no na wa, koe no katachi i garden of words, 5cm per second
  • Odpowiedz
@Thome: jako takie "startowe" to nie jest złe, ale jak się na tym odbijesz, to sprawdź jeszcze co innego. A, jeszcze klasycznie, to na przykład Death Note i podbijam Ghost in the Shell film.
  • Odpowiedz
@Thome: o, z filmów jak coś świeżego, ale też dobrego, to możesz właśnie Kimi ni no wa obejrzeć nawet dla samej grafiki, bo jest prześliczne.
  • Odpowiedz
@Nyankov: nie szanujesz Ghibli? A masz Ty rigcz?
Poza tym w tym temacie jest taka różnorodność, że trudno polecać coś bezwarunkowo.
Mnie się np. podobało Cowboy Bebop, Rakuen Tsuihou, Uchuu Senkan Yamato 2199 i seria Crest/Banner of the Stars bo lubię klimaty sf/space opera, ale komuś innemu wcale nie musi podejść ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz