Wpis z mikrobloga

@Nyankov: Jeśli jesteś normalnie rozwijającym się człowiekiem to nie powinny ciebie fascynować grafomańskie scenariusze rodem z Girls und Panzer. Widzę, że ciebie to zabolało więc powiem jeszcze raz - oglądanie lolitek jest żałosne. Jesteś niżej w społecznej hierarchii od emerytek oglądających Klan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Thome: Istnieje naprawdę dużo świetnych anime. Na początek spróbuj obejrzeć Death Note.
  • Odpowiedz
@Logytaze: Już myślałem że się tak dobrze dopasowałem że pierwsza część jest do mnie ( ͡º ͜ʖ͡º).

Ale skoro tyle osób poleca, to obejrzę to jako pierwsze ()
  • Odpowiedz
@Thome: GuP było tak lolne w samej idei że głowa mała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znaczy, jak bardzo zjaranym trzeba być, żeby wymyślić "sztukę walki czołgiem dla nastoletnich dziewcząt"? (na wzór "sztuki układania kwiatów" czy "sztuki kaligrafii").
Niby da się to obejrzeć dla relaksu i "for the lulz" ale jest tyle lepszych pozycji że szkoda czasu... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Thome: Berserk, Nanatsu no tanzai, Claymore - obejrzyj potem podziękujesz :D To jest anime dla prawdziwego faceta a nie słodkie lalusie xD
/Edit ktoś tam wspomniał o Full metal alchemist też świetne!
  • Odpowiedz
@Aedem: to jest seria, dzięki której kilkanaście % ludzi oglądających anime zainteresowało się japońską animacją, to jeden z tych tytułów, którym anime zawdzięcza swoją popularność
  • Odpowiedz