Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@schreder mam teraz 15,6 i wydaje mi się że wolałbym coś mniejszego. Telefon też mam "compact". Oczy mam dobre a rozdzielczość ta sama więc widzieć będę dobrze na małym, przynajmniej tak mi się wydaje. Obrabianie filmów na małym ekranie jest do zrobienia, ktoś ma doświadczenie?
  • Odpowiedz
@Flissek oglądałem jakąś recenzję porównawczą na yutubku (chyba techtablets...) i ziomek mówił, że w pro 8 GB ram zamontowane jest w dwóch kościach (dualchannel), co, jak wiadomo, przekłada się na lepsze jego dzialanie, niż w przypadku pojedynczej kości (a tak jest wg niego w wersji air). Nie są to na pewno duże różnice, ale c'mon w przypadku praktycznie identycznych urządzeń trzeba się do czegoś przyczepić, żeby dobrze wybrać :/
  • Odpowiedz
@Flissek: a ok :)
generalnie lepszy deal mial kolega bo kupil w podobnej cenie z magazynu PL, ale jesli chcesz czekac na dostawe to cena dobra.
podjales juz decyzje co do rozmiaru i procesora?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@blantek czekam na otwarcie salonu w Polsce w sobotę. Zobaczę jakie są ceny tam i może kupię w polskiej dystrybucji... Biorę 15 w wersji która podesłałeś albo i7 z 16GB ramu.
Ciekaw jestem jak długo będzie ta promocja na GB
  • Odpowiedz