Wpis z mikrobloga

@lekkodifens: ale przecież są chyba ustalone dozwolone miejsca do parkowania? W sumie nie korzystałem nigdy, ale kiedyś sprawdzałem którąś z tych firm i były wydzielone strefy gdzie można a gdzie nie można parkować i właśnie były to wielkie place w prawie całym mieście (#warszawa here), oraz małe kwadraciki ze stacjami Orlenu bodajże.
@PerkoS też nie korzystałem, raz rzuciłem okiem jak to działa jak dostałem ulotkę. W takim razie powinni zrobić aktualizacje o jakieś nie wiem oświetlone miejsca czy coś (wiadomo ciężko o takie jeszcze bezpłatne) . Ogólnie to śliski temat tych aut w Polsce, można się było spodziewać, że będą kraść i kombinować, zostawiać syf w środku pewnie , ktoś porysuje fure Ty weźmiesz następny i będzie na Ciebie itp. itd.
możesz wszedzie parkować w obrębie dozwolonego rejonu. Jezeli w rejonie zalapie sie las to nawet tam mozesz.

Troche to do dupy, ja kilkukrotnie parkowalem sobie pod domem na strzezonym osiedlu i zgadnij co ?

Miesiac czasu autko stalo bo nikt nie mogl wejsc ;)


@Insane_Mike: xD

Czytałeś w ogóle regulamin usługi z której korzystałeś tyle czasu? Nie możesz zakończyć wynajmu na parkingach prywatnych, a już zwłaszcza nie na takich, do których