Wpis z mikrobloga

@mikw: upadek obyczajów i brak honoru złodzieja z tym brakiem cegieł, kiedyś rozmawiałem z typowym sebą patusem ale już w wieku ok 30 lat, mówi ze teraz te szczury suchoklatesy to nie mają za grosz honoru, bo kroją nawet babcie, seba patus mówi że jak on za młodego kroił to były zasady, babć i kobiet się nie kroiło, jak pacjent szedł z dziewczyną to nie ruszali żeby mu przypału przy lasce
@krisip cenowo wychodzi podobnie, dostępność aut też podobna. Vozilla ma większy obszar wynajmu, no i miejsca parkingowe tylko dla siebie i można jeździć po niektórych buspasach. I jak dla mnie to elektryki są lepsze ze względu na moment obrotowy i inne rzeczy, które wpływają na komfort. Automat, podgrzewana kierownica itp. W tych clio jak rozłożę fotel na maksa do tyłu to wciąż jestem za blisko (193cm here). Ale jak nie ma w
@dev-ops: ja sobie policzyłem koszta na tym ich 'kalkulatorze'. Często jeżdżę z Gdańska do Gdyni, w dwie strony to jest ok. 80km. Ze spalaniem w moim aucie wychodzi za ten dystans ~45zł, w ichniejszym kalkulatorze wyszło ~60 zł. Taryfa by kosztowała w obie strony ok. 100zł (ubera i skorpiona nie biorę pod uwagę bo na nich wiecznie czekać trzeba).

Źle nie jest, ale fajnie by było jakbym mógł pojechać taniej niż
@klokupk no ja kilka razy bralem vozille ale nigdy nie ma jej tam gdzie potrzebuje a lezc dwa kilometry to mi sie nie chce.
Czy z traficarem ilosc samochodów jest podobna?
@krisip za każdym razem jak potrzebuje to jest w promieniu 0,5km. Często się nie zalapuje na vozille, bo widocznie ludzie tak jak ja chcą dojeżdżać do pracy do centrum. Bo już od rana w okolicach mojego domu nie ma żadnego auta za to na rynku jest pełno. A wieczorem odwrotnie, na rynku często nie ma ani jednego, a pod domem stoją ze cztery