Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wrzucam jeszcze raz bo od 10 godzin zero odzewu
Miałem dość nieprzyjemną sytuację przez którą 2 lata dokładnie zawaliłem szkołę trochę. Psychiatryk 2 razy, depresja, popychadło w szkole, bądź także lęk przed ludźmi nowymi/nieznajomymi.
Mógłbym książkę napisać o mojej patologii w rodzinie, przez którą byłem odbierany przez rówieśników tak a nie inaczej.
Teraz mam pytanie, do jakiej szkoły dla dorosłych pójść, aby po skończeniu jej, móc iść do pracy. Albo chociażby na studia później?
Odrzucam od razu zawodówkę, byłem w niej, patologia większa niż w innych średnich szkołach, czy to że sebixy do mnie z pięściami lecieli, to także przez nich wylądowałem w obecnej sytuacji.
Ale chciałbym to nadrobić, sądzę, że w średniej dla dorosłych będą poważniejsze osoby niż tam gdzie chodziłem.
Jestem wrażliwą osobą, i łatwo popadam w stres, ktoś mnie uderzy, potrafię się rozpłakać zaciskając zęby...
Od dawna nie mam kolegów, jestem obgadywany w szkole przez innych w najgorszy możliwy sposób, bo oczywiście w średniej spotykałem ludzi ze starej szkoły. I pierwszego dnia był moim kolegą, a drugiego już nie za bardzo.
Raz poszedłem do kibla w średniej, mimo że nie chciałem bo byli tam ci sebixy w łazience, to mnie kopali w dupę jak sikałem, po czym chcieli mi wsadzić głowę do...
Pozdrawiam, ps: zawód na jaki chcę się uczyć to informatyk, a w domu samemu się nauczyć programowania.
Chodzę do psychiatry, ale gówno mi te leki w sumie dają. Chcę się przełamać i wrócić do szkoły.
#pytanie #depresja #psychiatryk #szkola #patologiazewsi #techbaza #licbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 11
Raz poszedłem do kibla w średniej, mimo że nie chciałem bo byli tam ci sebixy w łazience, to mnie kopali w dupę jak sikałem, po czym chcieli mi wsadzić głowę do...


@AnonimoweMirkoWyznania: ale patola. wiesz, szkola srednia to jeszcze dosc #!$%@? wiek i sporo jest niedojrzalych osobnikow. jak odstajesz od reszty to znajomych miec nie bedziesz, ale takie akcje to jest dla mnie #!$%@? nie do pomyslenia. nawet najwieksze zjeby w
OP: @hakunnin: Mieszkam na Pomorzu, 17 lat, 18 w pazdzierniku
@Ruchaczka_kopulaczka: Mogę spróbować pójść do jakiejś pracy
@paziu: Niezła patologia ogółem w szkołach średnich się odwala, często ktoś się robi czerwony i ma do ciebie problem bez powodu
@dziecielinapala: Tak jak już pisałem powyżej, ogarnę sobie jakąś pracę, żeby zarobić trochę pieniędzy, chociaż pracowałem w zawodówce na praktykach, to same sebixy co chlały i mnie poniżały tam
@AnonimoweMirkoWyznania jest mi strasznie przykro z powodu Twojej sytuacji. ;( Zostało Ci jeszcze kilka miesięcy szkoły i niestety to jest czas, który jakoś z zaciśniętymi zębami musisz przeżyć. Możesz też spróbować przejść na indywidualne nauczanie. Dla mnie jest to nie do pomyślenia, że żaden z nauczycieli nie reaguje na to jak Ciebie inni traktują. Tym bardziej w ostatnich kilku latach, gdzie bardzo wiele nastolatków próbowało popełnić samobójstwo z powodu prześladowań w szkole.