Wpis z mikrobloga

@NewEpisode: Ogólnie to weź pod uwagę, że takie LEDy mogą zakłócać radio i stopić odbłyśnik w lampie, a nie świecą jakoś znacznie lepiej niż halogen. Ja ogólnie bym się bał, że od takiego tuningu moja fura stanie w płomieniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Dlaczego nie Alfa 159? Ta sama kasa, a jednak klasa auta wyższa.
  • Odpowiedz
@NewEpisode: 150km w JTDku nawet fajnie ciągnie to autko. Fajne masz doświetlanie halogenami przy skręcaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak po za tym to w środku tandeta i wgl takie miejskie autko i wolałbym coś 5-8 lat starszego ale premium
  • Odpowiedz
to wciąż passat.

@NewEpisode: #!$%@? wykopowa retoryka xD a ty masz wciąż PUNTO czy tam bravo człowieku, zwykłe auto dla ludu tak samo jak passat, tylko gorzej wykończone xD

Do granic możliwości kolejny nudny passat.

a co takiego w twoim aucie jest wyrózniającego się, prócz tego, że wygląda tak samo standardowo jak passat?

Koledze się #!$%@?ło 1.8T i musi włożyć ponad 6k w naprawę

niech zmieni mechanika, remont to jakieś 3k
  • Odpowiedz
  • 1
@saycool nie chciałem 159 z prostego powodu - robię dużo km po mieście. Chciałem benzynę z gazem - gaz będę zakładał na dniach, już mam wycenę.
@jmuhha 1.4 T-Jet 150km z funkcją overboost. Elastyczność jest lepsza w wersji 120km - 150km idzie bardziej od wysokich obrotów, 120 od niskich.

Z wkładu robię olej i rozrząd (niby był ale dla własnego spokoju), no i za tydzień max 2 gaz zakładam.
  • Odpowiedz
@NewEpisode: geniusz z tym ledami, weź czlowieku puknij się w głowe z tą protezą, nic nie będziesz widział i raził innych. Takie pseudo źródła światła nie mają homologacji, w razie wypadku w nocy pokryjesz koszty bo ubezpieczyciel może zrobić regres przy takim szambie
  • Odpowiedz