Wpis z mikrobloga

I wciąż Twój passat jest na przegranej pozycji.

@NewEpisode: wiesz, że to wszystko co wymieniłeś to ma przeciętna wersja wyposażenia passata b6? xD o automacie i bixenonach, albo chociaż xenonach nie wspomnę. Takie porównywanie i wywyższanie nie ma sensu, bo każde auto ma swoje zalety, czy to się wykopkom podoba czy nie.
  • Odpowiedz
@NewEpisode: Znajdź dobrego gazownika, bo mój znajomy miał różne przygody po założeniu gazu w tym silniku, sam motor raczej bezusterkowy.
Ogólnie samochód fajny, niech służy, ale nie zakładaj tych ledów :)
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: No i co z tego, że Passat lepiej wyposażony? Za 20k mogę kupić stare A8 które ma w #!$%@? więcej wyposażenia.

W takim niskim przedziale cenowym wolę w miarę niezawodne Bravo z niskim przebiegiem niż #!$%@?, wypierdzianego Passata. No ale biedaki już tak mają że próbują oszukac otoczenie, że nie są biedakami xD

Passat zaczyna się dla mnie od 80k wzwyż a i tutaj trzeba uważać, żeby ulepa nie kupić.
  • Odpowiedz
@NewEpisode: Też mam Seicento i też zastanawiam się nad Bravo xD Jakieś mniej wkurzające usterki typu hacząca skrzynia już znalazłeś czy coś? Z tyłu rzeczywiście jest mało miejsca? Zawieszenie bardziej jest sztywne czy komfortowe?
  • Odpowiedz
  • 0
@Cinoski też miałem seja :p póki co nic, musiałem zaprogramować szyby żeby się ładnie opuszczały z pilota (2 minuty, trzeba je opuścić do końca i podnieść z panelu w środku) i tyle. W sumie myślałem że mam linki zerwane od drzwi z tyłu a była włączona blokada rodzicielska.
  • Odpowiedz
Kiedyś pisałem o Januszu lvl 30 co to wychwalał swojego passata, a wszystko inne to guwno. Menadzer dostał mercedesa CLA z 2017 r, nówka z salonu. I co nasz kolega Janusz powiedział? Guwno, bieda w tym aucie, ja w pasku mam więcej XD
  • Odpowiedz
@NewEpisode: Tylko 1.4 t-jet 150KM, diesel odpada, za dużo więcej rzeczy może się zrypać w porównaniu z t-jetem, a jeśli chodzi o spalanie to jest gaz, więc o nim też pomyślę.
  • Odpowiedz