Wpis z mikrobloga

@martwy_kotek Ale napisałeś że jest na Windowsie tak, jakby nie było na Maku.
Nie chce mi się odpowiadać na twoje przyszłe wysrywy bo musisz mieć smutne życie żeby odpowiadać w temacie który ma już 3 dni, ale cóż XD
Do jakiegokolwiek ficzera, który wypiszesz dopisz słowo "problem" i zobaczysz pierdyliard postów na oficjalnym forum Apple'a XDDD
  • Odpowiedz
bo musisz mieć smutne życie żeby odpowiadać w temacie który ma już 3 dni, ale cóż XD


@czikapu: musisz mieć strasznie ciekawe życie, skoro wchodzisz na wykop codziennie i sprawdzasz co tam nowego w apple, którego tak nie lubisz

Ale napisałeś że jest na Windowsie tak, jakby nie było na Maku.


@czikapu: no napisałem że piractwo na windzie jest lawinowe. Może jakby ogarnęli po tych wszystkich latach sensownego package managera,
  • Odpowiedz
Nie słyszałem o Dellu Pro


@czikapu: Chodziło . mi o delle laditude czy jakoś tak, niby są adresowane do klientów biznesowych.

jak auto update się włączy to mozesz iść sobie na obiad bo #!$%@? popracujesz

Zgadza się, jak masz Core 2 Duo i 1GB RAMu to tak jest


Bebechy z mojego lapka. Dalej #!$%@? sobie popracuje. Ale pewnie wiesz lepiej co mam w kompie, taki ekspert
Procesor:Intel Core i5-7300U (2.6-3.5 GHz,
  • Odpowiedz
Ale pewnie nie jestem ekspertem na tyle żeby zobaczyc co sie dzieje w moim laptopie i wiesz lepiej jakiego lapka mam XDDDDDDDDDDDD


@martwy_kotek: No nie jesteś, bo jesteś debilem z mózgiem 14 latka, skoro próbujesz udowodnić swoje racje na forum ze śmiesznymi obrazkami w 3 dniowym poście.
  • Odpowiedz
w 3 dniowym poście.


@czikapu: jak śmiem nie prostować bzdur które piszesz na bieżąco! Wybacz, że mam inne zajęcia niż przeglądanie wypoku codziennie i tylko Mój wypok przescrolluje sobie raz na tydzień. Jakbym miał mózg 30 latka to bym sprawdzał w nocy czy ktos tu czegoś nie pisze xDDDDDDd

XDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Samsung DeX

share'owanie app data


@fegwegw: XDDDDD
Chciałbym tylko powiedzieć ze chcdzi o coś takiego, ze siedzisz w tramwaju zmieniasz coś w aplikacji i na macbooku masz od razu stan zsynchronizowany z iphonem

To sie nijak nie ma do samsung dex. z tego co widze to dex pozwala na zrobienie z telefonu kompa, a to nie brzmi jak share;owanie czegokolwiek.
  • Odpowiedz