Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada Sony z 33% głosów. Pozostają Wam finałowa trójka marek telefonów a więc, głosujcie na najgorszą markę z pozostałych.
Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka (dzięki za 1k obserwujących)
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada Sony z 33% głosów. Pozostają Wam finałowa trójka...

źródło: comment_LSQAwXmth9h4FfYy8Au1ifupQaBSe160.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszą markę z pozostałej trójki!

  • HTC 28.2% (952)
  • LG 40.3% (1361)
  • Huawei 31.4% (1060)

Oddanych głosów: 3373

  • 77
  • Odpowiedz
  • 0
@QuDos jak bierzemy jakość do ceny to jest najlepszy, ja kupiłem p8lite, bo miałem dość wydadawnia ponad 1,5k za tel i mam go około półtora roku, upadł mi parę razy i nie ma żadnych problemów
  • Odpowiedz
@oba-manigger: gdyby sony miało amoleda i >=6gb ramu to byłby #1. Ale dla mnie na razie samsung jest naj. Note 8 moje marzenie, ewentualnie S9+. Miałem już kilka telefonów samsunga, s2, s3, s6edge+, a teraz s7edge. Z ostatniego jestem zadowolony jak z żadnego innego. Straszny sentyment mam do s6edge+, był srebrny, wygląd dla mnie 10/10.
  • Odpowiedz
@killem_all
Pamiętam jak poszedłem kiedyś do mediamarktu czy innego saturna i przybłąkała się fajna dziewuszka z obsługi. To się jej pytam, żeby zagaić rozmowę "co sądzi o tym telefonie". I paluchem na pierwszy z brzegu.
A ona do mnie "Sony niech pan lepiej nie bierze bo w tygodniu więcej ich wysyłamy na gwarancję niż sprzedajemy nowych" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ci co słyszeli o magicznych szklanych pleckach którym
  • Odpowiedz
@wojtoon: o to sony już u mnie skreślone. Parę dni temu myślałem nad zmianą telefonu, już nawet był świetny kandydat - oneplus 5t(szukałem flagowca za około 2k zł) ale ponoć wideo kiepsko kręci, a dla mnie aparat i jakość filmów to priorytet. Ostatecznie nie zmieniłem telefonu tylko kupiłem gimbal :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Agemaker mam g6 I w sumie nie jest on jakoś nadzwyczajny. Oczywiście jest bardzo fajny w użytkowaniu, ale Co jest w nim takiego ze mówisz że to jeden z najlepszych tel. na rynku?
  • Odpowiedz
@oba-manigger: LG i Huawei to bardzo popularne obecnie telefony, więc rozumiem ich obecność tak daleko - ludzie zostawiają to co sami mają. Ale co do ch*ja robi tutaj HTC? Marka na skraju bankructwa produkująca od paru lat sam szrot XD
  • Odpowiedz
@Agemaker

Nie przesadzaj, bo seria g odstaje, ale nieznacznie od topowych samsungow i jabłek. G6 nie ma najmocniejszego procka, dodatkowo apartat z gorszej półki (a w starszych modelach aparat był najlepszy, eg. G4). Dodatkowo ekrany nie tyle co stracily na jakości, co po prostu konkurencja zaczęła się starać i już ekrany LG nie odstaja tak od reszty.
  • Odpowiedz