Wpis z mikrobloga

@Variv: dlatego napisałem o tych czerwonych naszych przepitych ryjach, naśmiewajmy się z nas tez, ale to jaki hejt jest ostatnio na wykopie wylewany w stronę ukraińców to naprawdę z nas nie śmiejemy się w taki sposób, a z reszta wyrażam tylko swoje opinie mogą one być oczywiście błędne...
@ivan777: Zauważyłem, że Dimy się pod tym względem dość szybko polonizują. Różnica w wyglądzie pomiędzy nowym Ukraińcem a takim co jest w Polsce rok jest zauważalna. Mój kumpel Żenia na początku jak przyjechał na studia to wyglądał jak zaporoski parobczak z XVI wieku, po dwóch latach w Polsce zaczął ubierać się jak człowiek, dbać o fryzurę i nawet zmienił dietę. Kiedyś jak kaszę i ziemniaki i zapijał Smirnovem, teraz je kebsy
@piotr-maszkar: XDDDD Najlepsze w takich jak ty, że ta twoja zdegenerowana definicja pato-męstwa jest totalnie fałszywa i bazuje na jakichś prymitywnych tradycjach post prlowskich. Bo przed wojną mężczyźni nosili podobne fryzury jak dzisiaj a symbolem męskości jest James Bond w nienagannie dobranym smokingu, ułożonej fryzurze i pachnący drogim koniakiem i perfumami, a nie jakiś #!$%@? śmierdzący tanimi petami Andrzej w butach z keczuły i kurtce ortalionówce #!$%@? na 3mm byle było
a nie jakiś #!$%@? śmierdzący tanimi petami Andrzej w butach z keczuły i kurtce ortalionówce #!$%@? na 3mm byle było wygodnie i nie przeszkadzało XD


@Hadzi: xDD

@ivan777: pozdrawiam tych co rano przed robotą/szkołą smarują świeżo umyte włoski pastą/woskiem/pomadą/gumą ()