Wpis z mikrobloga

@llllllll: Porozmawiaj sobie z ludźmi z Niemiec, Francji, Austrii, którzy podróżowali do Polski i na Ukrainę. Dla nich to wyjazd "na wschód". To, że Polacy leczą sobie kompleksy Ukraińcami to inna bajka. W końcu możemy poczuć się jak Anglicy czy Niemcy do których przyjeżdżają ludzie do pracy.
  • Odpowiedz
@ivan777 No i w sumie do tej pory żadna konkretna odpowiedź się nie pojawiła chyba albo przeoczyłem xD A w pełni się zgadzam, niesamowicie generyczni są, taka fryzura na przychlasta xD
  • Odpowiedz
@ivan777: Mają często tłuste i brudne włosy, które tak się "uklepują" i układają. Niezależnie jak są obcięci :) No i jak im wpada do oczu to pewnie zanim odwiedzą fryzjera sami lekko podcinają (krzywo).
  • Odpowiedz
@ivan777: #!$%@?, raz poszedłem do fryzjera, strzygła mnie ukrainka. Boczki mi skróciła, zcieniowała, a grzywkę zostawiła. Pytam się, czy ma zamiar ją poprawić, a ona mówi, że zapomniała że ja mówię po polsku. No #!$%@?...
  • Odpowiedz
@piotr-maszkar: Tak samo jak nasi dziadkowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wychowani przed PRL-owskim walcem, który obniżył ogólnonarodową estetykę do poziomu jaskiniowca. Cywilizowani mężczyźni potrafią być zarówno męscy, jak i mieć fajną fryzurę, którą tak, tak! rano muszą uczesać.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: @Bartholomaeus: dla mnie to pedalstwo, na co te fryzury komu? 3 mm i jazda, do wojska na golonko bym ich wyslal ( ͡º ͜ʖ͡º) Chociaz w sumie dobrze, ze się wyrózniają mozna oddzielic ziarno od plew. Ale gorzej, ze coraz wiekszej ilosci dziewczyn się to chyba podoba ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz