Wpis z mikrobloga

GURAL PEDOFIL
GRZEGORZ GÓRNY PEDOFIL
PLASTUŚ PEDOFIL

Dzisiaj z racji, że świętujemy kolejne zwycięstwo, wrzucam bonus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Monolog Grzegorza G:
Wiecie co mnie najbardziej śmieszy? Najbardziej mnie śmieszy, z tego całego internetu, ci ludzie #!$%@? na wykopie, nie? Najbardziej mnie to śmieszy w #!$%@?, nie. Ludzie na wykopie, niektórzy, bo niektórzy są normalni na wykopie, tak? Ale niektórzy ludzie na wykopie to są tak płytcy! Są tacy nie, są tacy #!$%@? . Ich można porównać do tego oo, tu, zoba . Tu są te #!$%@? zawistne wykopki , nie? Zobacz. . Tutaj są właśnie te zawistne wykopki. Oni tu se siedzą, zoba . Oni siedzą se w słoiku zamknięci #!$%@?, nie mogą wyleźć. Siedzą tu na dupie i #!$%@? #!$%@?ą tylko głupoty na mój temat. I szmaty są zawistne. I zoba oni tu siedzą, zobacz. Oni tu siedzą #!$%@?, zamknięci. Nie mogą wyleźć. I ja #!$%@? jestem panem. Ja jestem królem, ja jestem panem tych #!$%@?ów i ja im powiem, kiedy #!$%@? wyciągam tego śmiecia, tego peta, kiedy wyciągam. A ich, tych wszystkich #!$%@? zawistnych wykopków #!$%@? wrzucam tu, tu wrzucam. Wyciągam se z paczki o, tu o patrz. Wyciągam se z paczki, pale se tego #!$%@? peta #!$%@? i wyrzucam #!$%@? go jak gnoja, tu do środka. Krótka piła, tak to #!$%@? wygląda. Tu są te #!$%@? wykopki zawistne. #!$%@? na was kładę śmiecie #!$%@? wy. #!$%@? ciśniecie mnie od stulejarza na tym wykopie, od #!$%@? pedofila, wymyślacie jakieś głupoty. Wczoraj sobie puściłem hymn, wczoraj sobie puściłem hymn Polski. #!$%@? wstałem, śpiewałem #!$%@? z hymnem, zrobiłem tak , trzymałem się za serce, a wy #!$%@? #!$%@? wymyśliliście #!$%@? bzdurę, że ja #!$%@?, jak to było? Że ja nie, że nie doceniam hymnu tylko, że jak to było? Że wyśmiewam hymn, czy nie podchodzę do tego poważnie, czy coś. I już #!$%@? hejt na mnie. Że ja nie szanuje hymnu. No #!$%@? to są takie #!$%@? #!$%@? #!$%@?. No, oni #!$%@? co ja nie zrobię to oni wyciągają jedną rzecz i #!$%@? zaraz to hejtują, nie? Pa, zapalę szluga, zara powiedzą: o #!$%@? szluga zapalić nie umie, ale #!$%@? fajki on pali. I zaraz #!$%@? #!$%@? będą mnie jechać na tym wykopie. Sram na tych #!$%@? niektórych wykopków, nie? Tak jak powiedziałem, tu są właśnie te pety, w zamknięciu ,a ja decyduje , kiedy te #!$%@? mogą wyjść i tyle. #!$%@? #!$%@?! Tych wykopków, tych wykopków zawistnych to trzeba #!$%@? po kolei kasować, nie? Bez kitu. Tak należałoby zrobić. Trzeba obmyśleć #!$%@? strategiczny plan ... . Trzeba obmyśleć #!$%@? strategiczny plan, jak tych wykopków #!$%@? kasować, nie? Za te #!$%@? oszczerstwa, które #!$%@?ą. Trzeba obmyśleć #!$%@? strategię na nich, nie? Bo oni siedzą #!$%@? na tych dupach, na tym wykopie i tylko potrafią #!$%@?ć, i tylko potrafią #!$%@?ć. To jest tak #!$%@? płytkie, tak prostackie, nie? #!$%@? się coś nie podoba to zamiast pójść w #!$%@? to siedzą i będą #!$%@? to hejcić, nie? I trzeba wymyśleć bez kitu. Coś trzeba, ja muszę #!$%@? do odpowiedni osób #!$%@? zagadać. Ja muszę powoli te gówno #!$%@? stamtąd zabrać. Ja muszę zagadać do pewnych osób i ja muszę się #!$%@? za ten wykop #!$%@? zabrać, nie? Bez kitu, muszę się za nich #!$%@? zabrać, bo nie pozwolę żeby te #!$%@? #!$%@? tak po mnie jechały, nie? Żeby #!$%@? na mnie takie słowa, oszczerstwo #!$%@?ły. Ja sobie z tym poradzę, spokojnie. Ja sobie na nich, ja sobie na nich poradzę, na te wykopki. Sram na nich, #!$%@?. To są tacy ludzie , to są tacy ludzie. Ja sobie na nich poradzę ale obmyślę strategiczny plan i będę kasował ich po kolei. Tych wszystkich, którzy na wykopie mnie jadą. Wszystkich będę po kolei jechać, nie? Jak z karabinu #!$%@? będę ich ostrzeliwał. Bo #!$%@? nie może tak być, nie? Za bardzo się rozbrykali tam na tym wykopie, za bardzo się #!$%@? rozbrykali tam. Kładłem lachę, i kładę nadal ale #!$%@? ... Olewałem to nie? Olewałem to, miałem to w #!$%@? ale #!$%@? się zaczynają bawić i mnie to zaczyna #!$%@?ć i ja, i to mi się to nie podoba i ja się #!$%@? tym zajmę, nie? Zrobię #!$%@? sobie dzień albo dwa przerwy od streama, dam czarny ekran i ja sobie pozałatwiam wszystko, nie? Nie będą się bawić.
#gural #danielmagical #patostreamy
AnonimoweLwiatko - GURAL PEDOFIL
GRZEGORZ GÓRNY PEDOFIL
PLASTUŚ PEDOFIL

Dzisiaj ...
  • 2