Wpis z mikrobloga

W poniedziałek byłem ostatni dzień w pracy (ja jeblem to w cholerę) ... Wczoraj zadzwonili do mnie czy nie chciałbym wyskoczyć na jeden dzień za operatora ... Czemu by nie, płynność finansowa sie skończyła wiex dodatkową kasa od czasu do czasu sie przyda a że i tak nie mam co robić w tą sobotę to why not. Dostaje wytyczne, adres i model maszyny. maszyna ... Peiner Sk 76 ... Kurde co to za maszyna ... Jeszcze na takiej nie wiedziałem no ale ok idziemy. Wchodzę i pierwsze co mi sie rzuca to wąska wieża ... No kirrrrde. Ale nic idę drabinka sympatyczna w sumie aż do czas dojscia do obrotnicy ... Niemal 0 miejsca by przez nia przejść ale udało sie jakos i nawet nie upiedzielilem sie smarem. Wchodzę do kabiny i pierwsze co sobie pomyślałem "to tylko 6h ... Nie sprzątaj temu typkowi". Syf straszny ... Syf jakich mało no i oczywiście okno zamknięte ...0 tlenu. Przynajmniej te okno sie otwiera jakoś.

Nie będę wam dawał zdjęcia tego syfu bo to początek dnia i to soboty.

#pracabaza #zalesie
KosmicznyPolityk - W poniedziałek byłem ostatni dzień w pracy (ja jeblem to w cholerę...

źródło: comment_BChYhWpRxMp365z21G29zMtgycgYhkIf.jpg

Pobierz
  • 66
@KosmicznyPolityk: jak ja #!$%@? nienawidzę syfiarzy. Nieraz nie ma mnie kilka dni w biurze bo delegacje, przychodzę i nie mogę się odnaleźć, wszędzie jest wszystko, nikt nie wie co od czego, zamówienia nieporobione, no #!$%@? mać.
Nawet daty na kalendarzu nie potrafią zmienić i do tej pory wisi 5 marca (bo wtedy ostatni raz siedzialem przy biurku) (°°
@sylwester-stallone: za granicą to dokładnie nie wiem ile :p tyle co eygooglac to będziesz wiedział
W pl wachlarz jest wielki jednym próbują złapać debila za 13zl/h a inni mają za 16 a gdzie, a jeszcze inni za 18,20 robią i perełki za ponad 20 ile dokładnie to nie wiem. Na wstępie możesz mówić twardo że za 18 możesz rozmawiać o wchodzeniu do góry :)
Nie warto bo masz godziny 7-17/19 a
@KosmicznyPolityk: ale to czysto technicznie, jak tam chcesz odkurzyć? W sensie odkurzacz byś tam wniósł? Dosięgnie jakiś przedłużacz? No i trzeba by było specjalnie wejść żeby odkurzyć i zejsc chyba ze moze tak wisieć całą dniówkę kabel i odkurzacz moze tam gdzieś sobie leżeć xD
@Lapidarny: gniazdka mam u góry :) jakiś prąd musi dojść do sterowników, silników itp. więc gniazdko zrobić nie było problemem i tak o są już fabrycznie od czasów komuny. Co do odkurzacza musiałbym wziąć swój ale wnosić go nie chciałoby mi sie. Zapasy wody już ważą wystarczająco :) a tak normalnie to zmiotła taka mała i szufelka a cały syf won po za kabinę :p
Ja czasami podłogę przemywamy nawet ścierka,
@laczka: Jak włazisz na taką wysokość to jesteś na tym tak skupiony że nie ma #!$%@? żeby się poślizgnąć i upaść. Raz się dla beki wspiąłem na wieżę takiej wysokości i nawet siłą by mnie nie odkleili od tej drabinki.
@laczka: tak po drabinie dla mnie są barierki na spocznikach i w okolicy drabiny a jak spadasz to lepiej jest posiadać pelerynę ... Będzie efektownie chociaż xD

@Lapidarny: windy jeszcze nie widziałem

Jak jest dość wysoki to przeważnie jest robiona kładka by operator wchodził sobie z któregoś piętra ewentualnie sam sobie robi:p
@laczka: są podesty są barierki

BHP mówi że mają być barierki i podesty ... To że np. już są bezsensu zamontowane to nikogo nie interesuje są to jest dobrze :)

Naprawdę trzeba być kaleka by sie poślizgnąć i spać :p

@Jaridadi: mop - ścierka czyt. Stara koszulka :p
Odkurzacz zmiotła i szufelka :)

@Elaviart: na początku tak ale kilka wejść i nie ma bata byś tak sie trzymał tej