Wpis z mikrobloga

@Tytyka: jeszcze próg do ogarnięcia, i ciekawe czy słupek a nie dostał. wszystko się okaże jak przykręcisz nowe drzwi. Do tego dojdzie masa innych tematów typu ślizg zderzaka, lampy, halogeny, lusterko. jak dla mnie to auto nie warte więcej niż 8-10k żeby opłacało się to robić
  • Odpowiedz
@Tytyka: Mam nadzieje że wiesz w co się pakujesz. Bo to zawsze wygląda taniej niż wychodzi w rzeczywistości. Do tego stracony czas na robocie/czekaniu, a koniec końców i tak jest to składak.
  • Odpowiedz
@szaremyszki: zawiasy w miejscu, ale mocno powyginane, trzeba będzie coś z tym zrobić. A słupek ma zobaczyć znajomy fachowym okiem, bo ja się tak nie znam z tatem na tym.
  • Odpowiedz
ten golf 18k, na robocine i części obstawiamy, że pójdzie 5k +- 2k


@Tytyka: części wyjdą sporo więcej musisz się z tym liczyć. trzeba po graty jechać i przywieść a to koszt paliwa etc. ja bym obstawiał jakieś 8-10k z robocizną blacharza. Ja ostatnio sobie kupiłem fiestę po dachowaniu. Wiem że zaraz zaleje mnie tutaj fala hejtu że robię trumną ale znam się na robocie i pojazd nie jest wcale mocno
  • Odpowiedz
@pomozwsprawie: własnie szukamy dobrego blacharza, bo mam wujka, ale on boi się podjąć takiej roboty odnawiania 1/4 samochodu. Części powoli zbieramy, na szczęście 100 metrów ode mnie jest złomowisko i jak tylko przyjedzie jakiś zezłomowany golf to dostajemy info i idziemy po części. Póki co mamy gotowy błotnik i maskę w kolorze i grilla. Czekamy na obie lampy, przedni zderzak i drzwi. Przednia szyba też jest pęknięta w jednym miejscu i
  • Odpowiedz