Wpis z mikrobloga

Wybrałem się dziś z żoną do Ikeii (prof. Miodek mówił, że można odmieniać). Wyjeżdżam na parking i widzę jak jakaś para, na oko Sebek i Karyna, idą spokojnie środkiem uliczki. Karyna do tego pcha jeszcze wózek z dzieckiem. Zwalniam przed nimi bo przecież zaraz jest chodnik prowadzący prosto do wejścia i na pewno na niego wejdą. Otóż nie, nasi bohaterowie pomyśleli chyba, że skoro wózek ma 4 kółka to skręcą nie na chodnik tylko w kolejną uliczkę po której jeżdżą auta. Pech chciał, że w tej samej uliczce zauważyłem wolne miejsce bo akurat ktoś wyjeżdżał. Skręcam powoli za naszą parką która w końcu się zorientowała że ktoś za nimi jedzie i łaskawie zeszli trochę na bok. Mijając ich uchyliłem szybę i mówię grzecznie
- proszę państwa obok jest chodnik
Karynę zatkało ale Sebek wypalił
- a ty ku#@a nie masz gdzie jeździć?

Kurtyna

#seba #karyna #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #ikea #truestory
  • 14
@sllaweek: IKEA nie Ikei czy tym bardziej Ikeii

"Warto wiedzieć: nazwa marki IKEA to akronim - skrót utworzony z pierwszych liter imienia, nazwiska oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi założyciel firmy (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd). Uprzejmie prosimy o pisanie nazwy IKEA wielkimi literami i o zachowanie formy nieodmiennej."

#grammarnazi