Wpis z mikrobloga

Chcę nieco zmusić Moderację do tego aby w końcu się wypowiedziała i podjęła dyskusję z nami - także więc mam taką małą prośbę:

Jeżeli będziecie coś wrzucać na tag dotyczącego newsów, dyskusji etc. to dołączajcie ten obrazek plus wołajcie do niego naszych Szanownych Moderatorów. Może to w jakiś sposób, gdy zalejemy im skrzynkę na PW zmusi do tego aby w końcu podjęli z nami rozmowę.

Plus tag: #wolnoscdlaanimenawykopie @Moderacja

#anime #manga #animedyskusja
jaqqu7 - Chcę nieco zmusić Moderację do tego aby w końcu się wypowiedziała i podjęła ...

źródło: comment_dailI19hU1X3avE07k4qV5VSHoxEJNur.jpg

Pobierz
  • 35
@Maister37: Niemniej jednak broni składać nie zamierzam. Nie może być tak, że sobie przychodzą i biorą jakiś tag, po czym używają go w sposób ich "widzimisię" bez pytania społeczności co o tym myślą. Jest to po prostu nie fair i to nie jest tylko problem #anime, ale każdego innego tagu, gdzie może sobie wbić Moderacja i rozpieprzyć społeczność bez żadnej dyskusji.

Skoro mogli to zrobić przy jednym tagu - mogą
@jaqqu7 Najlepsze jest to, że teraz sami krzyczą "cenzura", "modzi posty usuwajo" i że moderacja narzuca im pogląd polityczny, zaraz po tym gdy własnymi głosami ocenzurowali, i narzucili swój pogląd na to, jak ma wykop wyglądać xD

No ale czego się spodziewać, wypopki już dawno pokazały że nie są najmądrzejsze i wyniosły animu obrazki parę razy w gorące plusując komentarze i nie rozumiejąc, co robią.

To jest takie polskie, istniało tyle różnych
@croppz Ty ziomek, ale wiesz że pod tagiem anime skupiała się dyskusja o anime. o różnych seriach i filmach. A teraz moderacja przerobila to na szambo z innych tagów. To jest problem gdy ktoś bierze się za moderowanie nie mając o tym pojęcia.
I teraz coś co Cię pewnie zaskoczy ale były tagi w stylu mangowpis czy randomanimeshit gdzie niektórzy wrzucali obrazki.

No ale tak właściwie po cholerę się wypowiadasz jak nic
@miesnakrowa: jakby wasze obrazki się ograniczały do dwóch tagów, to by problemu nie było. Tyle że tagów było więcej i ciągle pojawiały się nowe, do tego cała masa ameb nie tagowała w ogóle.
@LlamaRzr: mam na czarnej więcej niż 4 tagi związane z tym tematem, a jednak ciągle widzę chińskie obrazki.

Po prostu załóżcie sobie nowy tag do dyskusji. Jedyne co utraciliście na tej zmianie to możliwość czarnolistowania obrazków, jakoś