Wpis z mikrobloga

@kobiety_sa_super: Nie wszystkie, ale faktycznie do latynosek startu nie mają :)

@PatrykKolegaZPracy: @Tino: @Prokurator1990: Ja pierd***. Przecież hiszpanki, włoszki nawet portugalki itd itd często nie mają problemu iść do łóżka na pierwszej randce z tindera, a polka jeszcze wysępi piwo / kolacje, one całkowicie charytatywnie, bo nie chcą się czuć gorsze w żaden sposób. Ale one o gumach nie zapominają o czym twoja koleżanka zapomniała chyba jak i
@Olbor: Tak, masz rację - też nie przepadam za Polkami - są roszczeniowe, manipulacyjne, niskolotne i mają kija w dupie (oczywiście w podejściu, bo w seksie to już nie) - to tak generalizując, bo naturalnie zdarzają się wyjątki. Taka opinia już poszła w świat, od paru obcokrajowców zdążyłem to usłyszeć.

Jednak ta "egzotyka" działa w obydwie strony - i dla niewiast z innych nacji to z kolei my, faceci, jesteśmy egzotyczni.
@Tino: No ja często słyszę, że mega im się podobają bo egzotyka ale z charakteru to średnio zrozumieć. Tzn tak dla takich Turczynek, brazylijek, azjatek tak jesteśmy egzotyczni. Dla południa europy to tak średnio, co nie znaczy, że jak się wygląda jak człowiek i nie wstydzi otworzyć ryja to nie ma problemu najmniejszego.