Wpis z mikrobloga

@jaqqu7 pierwszego sezonu nie mogłem obejrzeć do końca. Główny bohater był tak irytująco głupi, że gdyby pomnożyć głupotę wszystkich innych bohaterów z wszystkich anime jakie widziałem, to nadal dzieliłaby ich ogromna różnica w inteligencji na ich korzyść. A szkoda, bo podobno później się anime rozkręca, ale więcej niż kilku odcinków nie byłem w stanie obejrzeć. Podziwiam tych, którzy dali radę.
@Clear: mogę Cię zmartwić, że niestety jesteś w zdecydowanej mniejszości, bo jak i samo anime jak i postać Okabe jest w ścisłej topce na MALu. Dokładnie to anime jest na 3 miejscu a główny bohater na 6. Z gustem się nie dyskutuje, jedni wolą łyżwy, inni narty, ale twoja ocena tego anime jest w gigantycznej mniejszości.
@N3xtovsky zdaje sobie sprawę. I to mnie dość zastanawia. Bo w wielu wypadkach, ludzie wypominaja głupotę bohaterów, a w porównaniu do niego, to inni głupi są einsteinami wręcz. Podkreślam na podstawie tych kilku odcinków, które obejrzałem. Później podobno się to zmienia. Ale jak zwykle daje rade ignorować Mc tak tym razem, jego zachowanie jest za bardzo irytujące. Podchodziłem kilka razy, I nie jestem w stanie tego znieść. To co mi kolega powiedział,