Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
#otwartywykopmobilny
Kolejny, cotygodniowy build #owmweekly 0.7.3.5

Niestety z powodu trzydniowej wycieczki miałem trochę mniej czasu na kodowanie w tym tygodniu, ale wydaje mi się że mimo tego zmiany są dosyć ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Zmiany w wyglądzie aplikacji
- ustawienie wielkości czcionki
- przywrócenie VIA do paska daty
- zapisywanie stanu sortowania w znaleziskach oraz wykopalisku
- Poprawiłem błąd z powiadomieniami
- poprawiony crash na głównej
- poprawilem obrazki na xiaomi

#owmweekly można pobrać z osobnego repa na githubie: https://github.com/feelfreelinux/WykopMobilnyWeekly/releases/

Proszę o tagowanie błędów wystepujacych w tych buildach dodatkowo tagiem #owmweekly podając przy tym numer wersji.

Jak dopracujemy te nowe ekrany to pojawi się stabilna wersja w GP i głównym repo na githubie

Adres PayPal do dobrowolnych darowizn: https://github.com/feelfreelinux/WykopMobilny/blob/master/README.pl.md#darowizny

Z powodu zmian w aktualizatorze aplikacja nie wyświetli informacji o nowej wersji w starym #owmweekly, musicie pobrać nowy build ręcznie
#android #wykop #kotlin
feelfree - #otwartywykopmobilny 
Kolejny, cotygodniowy build #owmweekly 0.7.3.5

Nies...

źródło: comment_H7Fdk9sFx6Xzoy1kC4HFK0FOxPGujdtY.jpg

Pobierz
  • 21
Wołam zainteresowanych (80) z listy OtwartyWykopMobilny
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @feelfree @HetmanPolnyKoronny @kacperski1 @MadIen @harry-potter @lewymaro @rudy103 @poje_bant @Pawlis @pzqmoxwn @Muci3k @anwaro @Airwaves @Madeinchina @boradacz @upiorny @Robsenovsky @devillikeme @Twinkle @Mu_H @Theia @dajpandolara @pavaczek @p98 @BlackLadybug @pciem @mydailymemes @adamooo121 @PanKszysiu @xMrWywroteK @mich_al @Ponek @SmallCaracan @powalacz @reazer @DupaJasia_ @m_bielawski @meetom @Jakses @ashmedai @esqr @aro84 @
@feelfree U mnie przezroczysta ikona "instaluj" na cynamonie w tablecie, na reszcie sprzętu ok.
Bardzo dziękuję za możliwość zmiany wielkości czcionki, ale musisz jeszcze coś poprawić - to działa tylko w komentarzach i wpisach. Na głównej i w opisach dalej czcionka się nie zmienia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree: hej, świetna apka. Mam drobne uwagi

1. Skoro belka główna chowa się podczas scrolla i znika wraz z tym hamburger by pokazać lewy panel, to czy można by dorobić obsługę przeciągnięcia w prawo, tak by ten panel zawsze można byłoby wyciągnąć z lewej strony ekranu?

Chyba że tak jest tylko mi nie działa (,)

2. Czy pole dodawania komentarza mogłoby być skalowalne przez przeciąganie? Czasem chciałbym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree: dzięki teraz działa, ale jedna rzecz mi się nie podoba, nie da się powiększać obrazków tzn. klikamy na zdjęcie, i robi się tylko trochę większe, i np. gest przyciągania(dwoma palcami) jux nie działa. W starej wersji, zdjęcia otwierały się w kompletnie nowym oknie :P