Wpis z mikrobloga

Mirki, muszę kupić nowe kierunkowskazy do motocykla i mam problem z wyborem. Przede wszystkim chcę by świeciły nie gorzej niż oryginalne, na drugim miejscu cena - tak do 150 cbln za cztery sztuki. LED czy żarówka? Chińczyki z allegro dadzą radę?
#motocykle
  • 12
@srebrnyjudasz: nie bierz chińskich, miałem kilka par i zawsze było coś nie tak. 1 były tak gównianie zrobione, że w każdej chwili mógł plusowy kabelek wypaść i robić zwarcie z minusowym. Nikt mnie nie przekona, że Chińczycy potrafią dobrze coś zrobić, oni specjalnie robią shit, który ma się popsuć. 1 komplet kierunków miałem z serii "lepszy chińczyk". Wydawały się porządne, bo ciężkie z jakiegoś znalu czy innego #!$%@?. I ten ciężar
Macie świadomość tego ze te ledy z Ali mogą paść za godzinę, jutro , za 5 minut ? Mowię tu o tych najtańszych najpopularniejszych. Miałem takie zakładać ale jak poczytałem ze ktoś z bramy ledwo wyjechał i mu padły to zrezygnowałem. No i przerywacz jest do zmiany wiec dokładasz przerywacz również z Ali jakością równy tym kierunkom :)
PancakeV - Macie świadomość tego ze te ledy z Ali mogą paść za godzinę, jutro , za 5 ...

źródło: comment_tl1zOHEmOXE47JNSCImg8RywaoTuhP3n.jpg

Pobierz