Wpis z mikrobloga

@Matt3rs: Na pewno planuję powrót do Opola z Wrocławia. Wrocław ma swoje plusy i minusy, ale to w Opolu zostawiłem swoją późniejszą młodość i mam tutaj więcej znajomych. Jedyna zaleta jest taka, że praktycznie całe miasto znam na pamięć. No i muszę z Dziadkami pogadać, aby zrobili mi spadek na mieszkanie w tym mieście, to zamieszkam na stałe :)
@Matt3rs: Ja zawsze mówiłem i będe mówić, że Opole jest to idealne miasto do zakładania rodziny, gdy już się w młodości wyszalejesz. Całe miasto ze skrajnie odległych punktów na długość pokonasz w 30 minut samochodem. Jest wszystko co potrzebujesz, nawet dość duża galeria handlowa. Dobre połączenie z Wrocławiem do Ikei (urządzenie mieszkania ważna rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Pracę na upartego też dobrą znajdziesz. Do tego
@KorelacjaProkrastynacji: z Grotowic do Brzezia/Świerkl w 30 minut? Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Matt3rs: w Opolu jest dużo fajnych tras na rower ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam w tym mieście małą pętlę +- 30 km, idealna na takie rozruszanie się. A jak Ci się znudzi, to możesz jechać albo do Turawy, albo do Nysy, albo na Ankę. W sumie jest o wiele
@Draakul: No tak. Zapomniałem, że miasto się "rozrasta" naturalnie. Pamiętam swoje zaskoczenie, jak po roku pobytu poza Opolem (wyprowadzka) wjechałem do Opola od strony drogi krajowej z Wrocławia i przed rondem witał mnie zielony znak "Opole", a nawet do świateł jeszcze nie dojechałem, gdzie droga prowadzi na obwodnicę Opola ( ͡° ͜ʖ ͡°)