Wpis z mikrobloga

  • 5
@jason_bourne jak szef ci każe nasrać na środek pokoju to też nasrasz?

@vrohn Jeśli ma to wpisane w zakres obowiązków to nawet powinien. (Choć nie wiem czy prawo pracy dopuszcza taki zakres obowiązków ). Policjanci tylko realizują swoje zadania. Jeśli chcemy zmienić prawo czy kodeksy to trzeba do sejmu mieć pretensje.
  • Odpowiedz
@Variv: Wiem o co ci chodzi, ale prawda jest, że często policjanci dostają zadanie, by nadrobić statystki i stoją w nie oznakowanym radiowozie, np przy tym orlenie co jest w temacie, gdzie nie ma ruchu, wypadku tam pewnie nie było od 8 lat i taka #!$%@? stoi tam i czeka, nie będę pisał jak powyżej, że takie dostali zadanie albo że 2 minuty na światłach nikogo nie zbawi, tylko dla mnie
  • Odpowiedz
W narodzie mentalność niewolnicza wciąż silna.

#!$%@?, że droga pusta i nic nie jedzie. ,,Hurr jak śmiesz przechodzić na czerwonym, durr!!!11 Stanie się coś jak poczekasz!!!1???". I stoją tak, bo pan czerwone światło kazał i nawet nie zastanowią się, że to nie ma żadnego sensu.

Echh, i jak w tym kraju ma być dobrze?


@niepokonany_baklazan: To nie ma nic wspólnego z mentalnością niewolnika, tylko praworządnością i przestrzeganiem prawa.
Jeśli prawo ci
  • Odpowiedz
@cibronka: Zastanawiam się, nie można czegoś w tym konkretnym przypadku zrobić?
1. Na tym przejściu są 2 sygnalizatory, które nawet nie są ze sobą zsynchronizowane. Czeka sie jak debil na światłach.
3. Bardzo krótki czas zielonego dla pieszych w stosunku do tego ile mają go samochody wyjeżdżające z Pasażu.

Wiadomo, że policji nic nie zrobimy, żeby tam nie stali, ale nie można wymusić zmiany organizacji ruchu w takich miejscach?

Druga kwestia,
  • Odpowiedz
@stokujo sami wolnościowcy. Przepisy są po to aby je przestrzegać. Później są akcje jak z autonomicznym autem Uber co zabiło kobietę z rowerem przechodząca w niewłaściwym miejscu. Dwa na przejeździe kolejowym mimo zamkniętych szlabanów też przechodzisz, bo wydaje się, że nic nie jedzie?
  • Odpowiedz
@niggerinthebox nigdy w tym kraju nie będzie normalnie. Przepisy oczywiście interpretacja dowolna. Przecież trzeba mieć swoje zdanie plus wykrzyczeć Capslockiem. Sami wolnościowcy a jak wypadek to zaraz komentarze w drugą stronę. Schizofrenia mocna.
  • Odpowiedz
@bijotai: Co innego idiotyczne przepisy i źle zschynchronizowane światła, a co innego oszukiwanie na podatkach. Ale spoko, stój dalej 3min bez celu mimo że pieszy jak i samochody mają czerwone - codziennie mijam takich jak Ty. PS. nie jestem nawet żadnym libretardianiniem, więc pudło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bijotai: a nie lepiej by było stanąć oznakowanym? Wtedy każdy będzie czekał na zielone. I bezpieczniej by sie zrobiło bo i kierowcy by uważali. No ale w ten sposob nikogo nie złapią i miesięczna norma się nie wyrobi nie? XD
  • Odpowiedz