Wpis z mikrobloga

Hejo! Kupiłam auto i wypełniłam właśnie PCC-3 na e-deklaracjach. Dostałam kod 200, zassałam UPO... I co dalej? Mam czekać na jakiegoś maila z danymi do przelewu czy sobie wyklikać przez stronę banku przelew do urzędu skarbowego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #urzadskarbowy #kiciochpyta
  • 25
  • Odpowiedz
@nvent: Tutaj jak na złość w Milennium zniknąć nie chce. ¯\_(ツ)_/¯ Ok, a identyfikator zobowiązania znajdę na UPO w rubryczce "identyfikator dokumentu"?
  • Odpowiedz
@szaremyszki: @nvent: dobra, wybrałam urząd, wklepałam swoje dane, w okresie dałam rok 2018, wpisałam kwotę i w identyfikacji zobowiązania dałam cyferki z UPO. Wysyłam. Jak coś - będzie na Was. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bukaa_: waaat ? jakie cyferki ? ja zawsze pisze w tresci umowa K/S samochod marka model i tyle . I potem te stare lochy ze skarbowki dzwonio bo nie napisany przebieg(!) :D - bo potrzebny do sprawdzenia z tabelą :)
  • Odpowiedz
@Bukaa_ a to czasem identyfikator zobowiązania to nie jest właśnie pcc-3? Gdzie ci maja zaksięgowac jak wpiszesz literki UPO, to nie jest do niczego potrzebne tylko do wysyłki i ewentualnie można na stronie sprawdzić czy jest status 200 jak jedni nie są pewni. Zadzwoń za kilka dni do US i się dowiedz czy dobrze zaksięgowali, bo inaczej trzeba pisać pisemko o przeksiegowanie. Pracuje w US, nie w księgowości, ale coś tam wiem.
  • Odpowiedz