Wpis z mikrobloga

Co #!$%@? stało z tym tagiem?? czemu on jest #!$%@? #!$%@? obrazkami z randomanimeshit??????? Przecież #!$%@? było ustalone że pod tagiem anime jest tylko dyskusja o anime a nie jakieś pedofilskie zdjęcia!!!!!!
#anime
  • 8
  • Odpowiedz
@ialath Ja w ogóle nigdy nie oglądałem żadnego animu świadomie, ani nie jestem tym zainteresowany, ale to że dowalają się do waszych tagów to przegięcie, ale tak to jest jak wolą się zajmowac głupotami zamiast zająć się naprawą moderacji
  • Odpowiedz
@ialath: Dyskusja powoli emigruje na Reddit, bo od tygodnia Szanowna i Kochana @Moderacja, a także @m__b (ten woli chwalić się samochodem), czy @a__s mają na nasze głosy, kolokwialnie rzecz ujmując, #!$%@? po całości. Co najmniej kilkadziesiąt prób było uzyskania od nich jakichkolwiek informacji, czy reakcji - wszystkie spełzły na niczym. Powtarzam jeszcze raz: cały tydzień ludzie spod tagu próbowali się skontaktować z moderacją bez skutku.

Dwa @Garindor założył subreddita, który
  • Odpowiedz
@jaqqu7: dzięki za jakąś alternatywę, a @Moderacja powinna skończyć w sztumie!! Nie rozumiem tego, wszystko wg mnie było poukładane i ustalone... ale nie... najlepiej zrobić jeszcze większy #!$%@? tagów:/ @wykop #!$%@?łeś:/
  • Odpowiedz