Wpis z mikrobloga

Heja, jako, że ostatnio byłem troche zapracowany to nic tutaj nie pisałem.

Jak zapewne kilku z was wie z wpisu @Fiktorianin, dostałem zaproszenie na mistrzostwa Polski ESL. Do 8 zaproszonych w walce o 20 tysiecy dołączy 8 graczy z otwartych kwalifikacji.
Z tej okazji robie moje pierwsze skromne #rozdajo
Do wygrania 5x jedna paczka oraz 1x 5 paczek. Zwyciezcow wybiore jutro około 20 przez #mirkorandom.
Konta założone po tym publikacji posta nie biorą udziału oraz ponieważ jest to losowanie i nie wymaga umiejętnosci @xGreatx także nie bierze udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życzcie mi szczęscia, a tym czasam wracam do ladderowanie co by zbierać punkciki

#hearthstone #blizzard
karitto - Heja, jako, że ostatnio byłem troche zapracowany to nic tutaj nie pisałem.
...

źródło: comment_hRAiGXyBBRSvHiVQvb6VrLDRNCk8kDQu.jpg

Pobierz
  • 24
@CydrNorweski jestem typem kolekcjonera niestety :) wiec nie pyluje kart - z aktualnej topki mam Dude Paladina ale jakos szybko mnie nudzi granie nim. Po za tym Spiteful, Secret Mage, Midrange Hunter, Zoo Warlock, Token Shaman i 2 ranga jak ściana :)

Ale preorder jest, trochę złota zaoszczędzone, dlatego liczę że jakąś ciekawszą talię po ustabilizowaniu się mety skompletuję. Dlatego kwiecień pierwsze podejście dla własnej satysfskcji ( )
@Nattana Sporo turniejow można grać przez internet na stronach takich jak strivewire. Czasem trafia się otwarte kwalifikacje. Na turnieje od blizzarda trzeba zbierac punkty z rankedow i tour stopow