Wpis z mikrobloga

O jakim serialu możecie powiedzieć, że był dla Was najbardziej wciągający? Nie chodzi mi o najlepszy wg. Was serial, tylko najbardziej wciągający, czyli taki, w ktorym wciągaliście odcinek za odcinkiem albo czekaliście na nadchodzacy odcinek jak głupi, bo tak Was pochłonęła dana historia. Mnie osobiście najbardziej wciągnął serial LOST, ktorego nigdy wcześniej nie oglądałem, dopiero w tym roku i całe 6 sezonow zleciało nawet nie wiem kiedy ... Nie jest to najlepszy serial jaki oglądałem, oczywiście jest gdzieś w czołowce, ale jeśli chodzi o ciekawość tego co będzie w następnym odcinku i o co chodzi w całej historii to jest to zdecydowanie numer 1 w mojej opinii. A Wy jakie macie typy?
#pytanie #rozkminy #serial #seriale #lost #zagubieni
Pobierz LubieDlugoSpac - O jakim serialu możecie powiedzieć, że był dla Was najbardziej wciąg...
źródło: comment_lxkSPNH7yzY62nYmg7gkogpeGheTP3oe.gif
  • 85
@LubieDlugoSpac: LOST to chyba taki pierwszy poważny, wysokobudżetowy serial jaki mnie wciągnął. Wspaniały to był serial, nie zapomnę go nigdy, ale rana w sercu mym po jego zakończeniu nadal krwawi.

Natomiast to jak mnie wciągnął Breaking Bad, może już zostać niepowtórzone przez żaden inny serial. Tam scenarzyści naprawdę zbudowali wciągającą historię. Postaci były również bardziej wyraziste niż gdziekolwiek indziej...
@LubieDlugoSpac
Gomorra. Po pierwszych odcinkach, które dopiero wprowadzają w klimat - opowiadaja kto rządzi, kto chce rządzić; zapoznają z bohaterami, pokazuje jak mniej Więcek teraz działa mafia. Serial budzi temat gdy zaczyna się walka o pozycje i właściwie, co odcinek to brutalniejszy. I pamietam, że całą drugą połowę pierwszego i cały drugi sezon wciagnalem na raz :D Tak to Twin Peaks - z ciekawości, bo wszystkiego można bylo się tam spodziewać. I
@LubieDlugoSpac: Stranger Things pierwszy sezon, łyknęłam na raz wszystkie odcinki, a zdarza mi się to bardzo rzadko. I Dark, nie mogłam się doczekać kiedy niebieski wróci z pracy, żeby dokończyć sezon. :)