Wpis z mikrobloga

Witam Państwa, chciałbym ogłosić, iż beta testy mojej 5 gierki wystartowały (wystarczy zalogować się na konto email i kliknąć w ten link:)
Testowanie
#donislawdev <--- obserwuj
A następnie gierkę można pobrać z tego miejsca (trzeba być zalogowanym na konto email i kliknąć link ^. Jak link nie działa, to trzeba odczekać z 1-2 minutki):
Gierka

A jak ktoś chce jeszcze dołączyć do testów to zapraszam:
Testy

Szczerze to niezbyt wychodzą mi zręcznościówki, gra działa na Androidzie 4.1+, raczej pójdzie na każdym telefonie, opcjonalnie w ustawieniach można zmniejszyć grafikę. Na ten moment skupiam się na poprawie działania gry, naprawię błędów i implementuje system zmieniania pozycji przycisków (gracz będzie sobie ustalał, gdzie mają być przyciski, dziękuje @Dox3l ). Wszystkie uwagi proszę zgłaszać na PW (Wykop).

Tutaj też mam ważną informację co do Mirkowania:
Pracuję obecnie nad aktualizacją do Mirkowania, która naprawia wiele błędów i wnosi nowe rzeczy do gry (raczej nie będzie to duża aktualizacja).

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Facebook <-- Polubb
Twitter

@piomar123 @LaserRock46AND2 @hafn @vanrzuf @SpalonyHeretyk @Maaska @Mickeyickey <-- Zostaliście dodani do testerów (formularz Google)

Wrzucam jakiś stary gif dla atencji, tutaj macie Państwo parę gifów i screenów z gry:
Obrazki
#gamedev #donislawdev #mirkowaniegra #donislawmirkowanieclicker #gryandroid
DonislawDev - Witam Państwa, chciałbym ogłosić, iż beta testy mojej 5 gierki wystarto...

źródło: comment_flqgNMgngPE3L1p2TMM3i0YB47W42N8g.gif

Pobierz
  • 12
Wołam zainteresowanych (118) z listy DonislawDev
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @DonislawDev @KARMAspotka @Sauron_Wladca_Ciemnosci @ArekJ @kaleta93 @jeerrry @killyourself @nieidentyfikowalny @aloszaa @paki92 @obci @Cnkm666 @Graner @Ichi @turbojez @vladek @zl0ty @erkav @kckacpi @Fresh_Mike @sebask @666Krzysiek666 @Gameer @polaq @MasterGrubaster @Maaska @One_day_full @dojcz_szpreche_nicht @Fatumm @YumiAbe @Mickeyickey @kmhh @gunis2 @xMariano @MasterKaramba @piomar123 @Broszek @fesio @Naiken @KrystJan @bartex121 @Bodah @
@LaserRock46AND2:
Dziękuje:
1. Na pierwszy ogień dodam w ustawieniach zmianę położenia przycisków (będzie można sobie dowolnie przesuwać i ustawiać jak się chce).
2. Można się poruszać i strzelać jednocześnie, wydaje mi się, iż z dostosowywaniem ułożenia przycisków będzie to łatwiejsze.
3. Statek jest oparty na grawitacji i jakąś tam bezwładność posiada.
4. Było już takie ustawienie i wtedy ludzie chcieli to zmienić (i jest to co obecnie), chyba dodam 2 opcje
@DonislawDev bardzo to sztywne, tak jak @LaserRock46AND2 pisał brakuje bezwładności. Dodatkowo jak na tak prostą grę jest sporo do czytania. Moim zdaniem w grze tego typu sterowanie i nawigacja po mapie powinna być na tyle intuicyjna, by tutoriale nie były potrzebne. Poza tym fajnie gdyby ilość particlesów wylatujących z rakiety podczas wciskania gazu się zwiększała, by poczuć ten odrzut.

Pozdrawiam Pana :-}
@waveq:
Dziękuje za opinię.
1. Będę poprawiał bezwładność.
2. Właśnie się nad tym zastanawiałem, ale kiedyś wypuściłem jedną gierkę, w której sterowało się jednym przyciskiem (naciśnij i coś) i ludzie pytali o poradniki, więc teraz zawsze daje info jak grać, fakt, tekstów może i troszkę zbyt dużo, ale starałem się przemycić parę myśli, jakoś "ubarwić rozgrywkę" ;p
3. Co do particlów to to zmienię, chwila roboty, a faktycznie zmiana na +.