Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak będzie wyglądał świat w roku 2500.

Jakie problemy jeszcze pozostaną? Przecież technologia i roboty zmienią wszystko, zniknie prawie każdy zawód, no może poza kontrolą i dalszym rozwojem technologii, i to prawdopodobnie o wiele szybciej niż za 500 lat, pewnie bliżej 100. Kwestie zdrowia, pieniędzy, relacji, wszystko się zmieni. Wszystko będzie rozwiązane, każdy problem. #przemyslenia #technologia #przemysleniazdupy
P.....T - Ciekawe jak będzie wyglądał świat w roku 2500.

Jakie problemy jeszcze po...

źródło: comment_Su147lMDhXsCV7i0EVvrxPohPPHhQliK.gif

Pobierz
  • 25
@Pentium4HT: No nie wiem, może dlatego, że niektórym mocarstwom się powali w głowie i zaczną wojować nuklearnie, a potem fallout nas dobije. Albo może będzie rozbłysk słoneczny i padnie ta cała nasza cudowna technologia. Albo może klimat nas wybije. Albo... tak można długo gdybać. Równie prawdopodobne scenariusze co wszechobecne androidy.
@Yezdemir: @Yezdemir: ludzie #!$%@?ą że wojna i #!$%@? koniec świata, fakt że ciężko było by sobie wyobrazić większe okrucieństwo niż globalny konflikt zbrojny, ale co, nawet jak przeżyje 2-5% ludności to obecna technologia przecież nie wyparuje z dupy. Wystarczyło nam 200lat żeby skolonizować i opanować całą planetę, połączyć siecią, elektrycznością, transportem. A globalny konflikt i tak nie ma sensu.

Przez setki tysięcy lat nasz gatunek jakoś przeżył, w dodatku mamy
@Pentium4HT: To, że technologia pozostanie, to wcale nie oznacza, że pozostaną ludzie, którzy potrafią z niej korzystać czy ją rozwijać. Fakt, że zostanie kupa samochodów wcale nie oznacza, że ci co przeżyli będą mogli je dalej produkować. Do tego dochodzą zasoby potrzebne do używania technologii. Myślisz, że po takiej wojnie byłaby sprawna sieć elektryczna, dostawy ropy, gazu i innych surowców? Przecież wtedy wszystko stoi, jest rozkradane, niszczone strategicznie, nie ma transportu
@Yezdemir: dałem plusa bo się postarałeś i rozpisałeś, ale uwierz, że nawet jak przeżyje 1 procent ludzkosci, czyli te 60 milionow, to wystarczy kilkadziesiat lat zeby wszystko jakos ulozyc, na poczatku bylby chaos, i ogolnie przypal, ale za nastepne 150 lat mielibysmy to co dzisiaj i tyle.

więc może otwórz trochę umysł zamiast się tak indyczyć


Przeciez #!$%@? przytaczam konkretne argumenty, wedlug mnie na poczatku paplales glupoty jak stare dziady ze