Wpis z mikrobloga

dobra, wersja bardziej pomiksowana, krzyczcie co tam nie siedzi (basówę dziś wymienię, bo nie siedzi w 100%).
dla tych którzy pominęli post poprzedni to tego no... kupiłem sobie ukulele nagrałem dwa akordy i poimprowizowałem jazzowo do tego na trąbce. Ten refren to czysta faza, że wchodzi w dnb, ale... chyba siedzi zgrubsza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#produkcjamuzyki #tworzeniemuzyki #willysmjuzik
  • 7
@William_Lawson: ta perka co wchodzi w po pierwszej minucie, powinna byc tak od poczatku bo inaczej kawalek zamula. A jak weszla to odrazu robi sie zywiej i ciekawiej. Ja bym dodal jeszcze jakies inne instrumenty. Np pianino :D
@esem_1: masz rację, gdy wchodzi patent dnb jest żywiej no i właściwie musi, ale to też taki mały zamysł był i przypadkowa fazka, ale nie mogę tego zamienić po całości na perkę, bo chyba raperzy odwiedzający moje studyjko nie dadzą rady na takich tempach xD

@gdyzgasnieswiatlo: dobra, przyjrzę się jeszcze bardziej tym zresamplowanym clapom, bo mi u mnie w sumie to się aż tak nie wybijają ( ͡° ͜
@esem_1: jakby nie patrzeć to tylko tempo x2, więc ok (bo całość jest utrzymana w około 80bpm z tego co pamiętam), ale nadal jestem przeciwny zmianie, mimo, że nie do końca mi leży :/
a dramynbasika sobie zrobię kiedyś od nowa razem z użyciem owych dwóch instrumentariów i w ludzkim tempie do dnb ( ͡° ͜ʖ ͡°)