Wpis z mikrobloga

@duncanidaho2:
Idź na zabieg usuwania zęba mądrości
Jest to bardzo bolesne więc podają ci mocne znieczulenie tzw. "Głupiego jasia"
Już po wszystkim
Budzisz się
Leżysz na krześle dentysty, zdezorientowany, próbujesz znowu zasnąć
Przychodzi mame "No dobra Anon,wstawaj idziemy"
Mame i pielęgniarka trzymają Cie za ramiona i próbują przenieść do wyjśćia
Przechodzisz obok wiatraka
Myślisz że to dźwięk śmigieł helikoptera
Spytaj pielęgniarki "Czy z sierżantem wszystko w porządku?Nie widziałem go odkąd wpadliśmy
@Post71: Bez przesady. Miałem usuwane dwa na raz i nic specjalnego się nie działo. Trochę krwi następnego dnia rano (zawsze takie rzeczy zamawiam na późny wieczór, żeby potem iść spać) ale zero bólu. Jak dobrze się go wyrwie to nie ma problemów.
@anonimek123456: Zależy od ułożenia zęba i wielu innych czynników. Jeden wyjdzie z gabinetu i właściwie od zaraz będzie w stanie normalnie funkcjonować, drugi ma od tygodnia do trzech wyjętych z życia. Jak mnie znieczulenie puściło, to ryczałam z bólu i miałam noc wyjętą z życia, bo żadne przeciwbólowe nie pomagały. Dopiero dwa dni później Ketonale dawały radę już przynajmniej trochę stłumić ból, ale o opuchliźnie nie wspomnę, bo wyglądałam jak ofiara
@Richard_Bachman całkiem dobrze, mają ogarnięta dobrze organizację wszystkiego (rejestracja, workflow). Od prostych rzeczy typu podanie znieczulenia mają murzynów a kluczowe rzeczy robi ktoś doświadczony, co w sumie sprawia że mają większą wydajność pracy. Sami ludzie tam wydają się w miarę ogarnięci też.