Wpis z mikrobloga

W związku z moim eksperymentem na temat palenia #papierosy mam pytania do was. Jakie są zalety palenia papierosów i jak to dawkować. Po spaleniu połowy mam zawroty głowy a cała fajka by mnie chyba zabiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Palić co godzinę? (jak w gimnazjum co 45min) Czy co poł godziny pół fajki? Jak polecacie zacząć i jakie papierosy polecacie. L&M to gówno i pewnie każdy nałogowy palacz to potwierdzi, jakie więc?

#nauka (?) #uzaleznienie
Pobierz M.....e - W związku z moim eksperymentem na temat palenia #papierosy mam pytania do w...
źródło: comment_ij4flhXKSPSTz23ohNTCSTF7H6XTS8kB.jpg
  • 26
@Mleko_Czekoladowe: nie oddychaj tym jak powietrzem, pali się dbając o smak na języku i to wszystko ziom. nie trzeba tym dymem oddychać, tylko zaciągasz sie do buzi i lekko na gardło reszta idzie potem na zewnątrz
@super_tux: Chcę pokazać, że się da z nia na dzień. Słucham w koło #!$%@? "Rzuciłbym ale ciężko". Wszystko siedzi w głowie i uważam, zę bez plastrów tabletek i innych gówien da się rzucić z dnia na dzień
@Mleko_Czekoladowe ja sam pale wiec troche dziwne ze nie polecam xD no ale skoro chcesz to ja na twoim miejscu kupilbym sobie np teraz mam lucky strike z klikiem, masz smak zwyklego papierosa a jak klikniesz na koleczko to jest taki mietowy i zobaczysz sobie co wolisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i sa tez z podwojnym klikiem, mozesz znowu kliknac jak juz raz klikniesz na mietowy i
@Mleko_Czekoladowe mnie nikt nie zmuszal, w pewnym wieku po prostu jakis mlodzienczy bunt czy cos, moze chec poczucia sie jak dorosly xD i probowalem chociaz z poczatku faktycznie odrzucaly xD

kiedys palilem tylko jak ktos poczestowal, pozniej pomijając wyjscia z kumplami to jak bylem sam palilem jakos jednego dziennie, pozniej dwa i tak to sie zwiekszylo xD

wiec "powodzenia" ze tak powiem xD