Wpis z mikrobloga

@Veloce: Wykop go wypromował bo chlip chlip grubasek dzieciak a mówi i robi to co dorosły typowy polski youtuber. Miał swoje 5 minut to i sponsorzy się znaleźli bo go w dzień dobry tvn zobaczyli. xD No i teraz dalej jest typowym polskim youtuberem czyli też rakiem, robi pato akcje i reklamuje skamy.
  • Odpowiedz
@Bardamu: Ech, mam nadzieję, że dzieciak jeszcze się ogarnie. Kliknęłam wtedy "wykop" nie po to, żeby robił z siebie idiotę przed tysiącami "followersów".
  • Odpowiedz
@Bardamu: Dzieciakowi zaraz sodówka uderzy do głowy i skończy tak samo jak kula czyli w poprawczaku a to wszystko znowu dzięki telewizji śniadaniowej która dziwnym trafem co chwile promuje taka patologie.
  • Odpowiedz
@Bardamu: po twarzy takiego ulańca od razu było widać, że nie warto tego promować. Nie wiem co Wy się spodziewaliście. Naprawdę niektórzy ładnie musieli być zdesperowani, aby promować coś tak bezwartościowego.
  • Odpowiedz
@Veloce: Bo te dzieciaki kupuja to co zauwaza na streamach starszych kolegow. Zauwazylem nawet, ze czesto jest tak, ze dzeici ogladaja jak ktos przechodzi jakas gre na streamach. I ogladają ją od A do Z. I jak gra im sie spodobala, to kupuja gierke za 200zl i jeb do szafy. Nie bedzie gral, bo juz przeciez cala widzial
  • Odpowiedz