Wpis z mikrobloga

#bitcoin jestem dumny z poczynań rządu i MF. Stworzyć karuzelę podatkowa i #!$%@? młodzież zafascynowaną nowymi technologiami w celu przyspieszenia procesu emigracji a tym samym zapewnienia im godnego życia xD
  • 56
  • Odpowiedz
@poduszka: Trzeba zrobić miejsce dla żydowskich braci, w tym kraju nie może być zbyt dużo miejsca dla narodu tubylczego, bo jeszcze się usamodzielni, a tego nikt by nie chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@muciek112: niedawno obroniłem magistra, temat pracy skupiający się na blockchain. Miałem zakładać firmę w tym temacie tutaj ale tak mnie kukle zaswędziały że aż zrezygnowałem i #!$%@? stąd xD.
  • Odpowiedz
@poduszka: Tak tak "#!$%@? młodzież zafascynowaną nowymi technologiami" - piękny eufemizm od "zafascynowani szybkim pieniondzem, bo jest leniwym ciulem i uczyć się nie chce"
  • Odpowiedz
@poduszka: To jest strasznie demotywujące ze w Polsce praktycznie każda chęć zrobienia czegoś rozwojowego jest zakazywana przez kapitana państwo. Najgorzej ze państwu wtórują ludzie i to często młodzi. Nie rozumiem jak można komuś mówić co ma robić ze swoimi pieniędzmi i jeszcze zyskiwać oklask wśród społeczeństwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
A na Warszawskich Dniach Informatyki minister cyfryzacji tak pięknie mówił o blockchainie, o tym jak młodzi ludzie są przyszłością tego kraju, a Pani minister przedsiębiorczości czy jakoś tak to było powiedziała że chcą sprawić żeby młodzi ludzie nie chcieli wyjeżdżać, widać właśnie
  • Odpowiedz
@BenAffleck: Po prostu nazywajmy rzeczy po imieniu. Myślisz, że giełdowicza interesuje sieć blockchain? Technologia kryptowalut? Jak to działa? Nie - interesuje ich jedno - zarobić na tym. Więc gadka o młodzieży zafascynowanej nowymi technologiami to bajki na dobranoc opowiadane chyba tylko po to, by podbudować swoje ego, że nie tylko pieniędzmi się żyje. A prawda jest inna, dobrze wiemy jaka i nie ma co tu owijać w bawełnę i bawić się
  • Odpowiedz
@DroMak: nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy. Bitcoin jako kryptowaluta jest nierozłączną częścią tej technologii. Jest to jedyny w świecie instrument który można zostać przeliczony na wartość w zależności od adaptacji. Ze względów które napisałem powyżej musisz mieć powiązanie ekonomiczne z adaptacją. Pomysl sobie o tym jak o lodówkach, samochodach, prądzie czy internecie. Każda z tych technologi się stopniowo rozwijała zwiększając adaptacje na świecie. Internet pierw też byl postrzegany wyłącznie jako miejsce
  • Odpowiedz
@b2rs: porównanie systemu bankowego z Bitcoinem, rozwój internetu rzeczy, tokenizacja świata rzeczywistego, zdecentralizowane autonomiczne organizacje
  • Odpowiedz