Wpis z mikrobloga

Mireczki dajcie mi jakiś zespół tak samo zajebisty jak #dragonforce . Power metal, ale czasem z symfonicznymi wstawkami, coś jak w Midnight Madness i Seasons. Wiem ze ludzie ich szkalują za "nadmierny autotune" albo "sztuczne przyspieszanie gitary" ale uważam że to gowno prawda, ogladalem konerty i graja tak samo swietnie jak na płytach. Przynajmniej to moja opinia.
A i najwazniejsze by mozna byro rozróżnic w piosenkach tych zespolow slowa w piosenkach a nie jeden wielki growl lub 99% piosenki to sama "melodia" . ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#metal #muzyka #kiciochpyta
algus - Mireczki dajcie mi jakiś zespół tak samo zajebisty jak #dragonforce . Power m...
  • 14
  • Odpowiedz
@algus: Wiem, że pytałeś o power metal, ale po przesłuchania kawałka, który podlinkowałeś pomyślałem o "Machinae Supremacy". Warto przesłuchać w szczególności starsze albumy, może ci podpasuje.
  • Odpowiedz
@algus trochę jeszcze można wymieniać, ale polecałbym dodatkowo francuski zespół Heavenly. Jedna płytę maja imo 10/10(dust tu dust). Kawałek z następnej płyty, która też jest bardzo dobra
tryb_graficzny - @algus trochę jeszcze można wymieniać, ale polecałbym dodatkowo fran...
  • Odpowiedz
@Griffith: @tryb_graficzny: @tryb_graficzny: @Hafr: Właśnie słucham Gamma ray i płytę z 2002 roku i na serio grają swietenie, moze inne też będą tak fajne. Załatwilem sobie jescze Heavenly bo spodobał mi się ten kawałem co @tryb_graficzny mi podesłał i jescze kilka innych. Znalazłem jescze Masterplan ale nigdzie nie mogę zdobyć dyskografii a spotify free ssie z jakością. Machinae i Pathfinder coś mi nie przypasowały, lost horizon jescze nie
  • Odpowiedz
@algus jak pasuje Gamma Ray to spróbuj jeszcze Iron Savior. Połowa składu ta samo tyle, że śpiewają o wojnach w kosmosie( ͡º ͜ʖ͡º) obczaj też Hammerfall niby heavy, ale taki jak power. Jakbyś chciał coś troszkę mocniejszego ale ciagle power to nowsze płyty iced earth - są zajebiste. Zapomnialbym o najważniejszym - Avantasia to taki papież power metalu xD
  • Odpowiedz
@Griffith: @tryb_graficzny: @tryb_graficzny: @Hafr: I powracam!
Po pół roku mogę powiedzieć, że zakochałem się jednak w Machinae i Masterplan (aż tak że przy niektórych kawałkach mam ciary w szczególności z płyt Overlord, A View From The End Of The World oraz 2 najnowszych, Masterplan i Aeronautics) , do Gamma Ray i Hammerfall staram się cały czas przekonać a Stradivarius przesłuchałem 2 rady Best of i nie jest źle
  • Odpowiedz
@algus: Wiedziałem, że jak przesłuchasz więcej niż jeden utwór, to się spodoba. Nie każdemu podpasują dźwięki z syntezatora SID, ale nadaje im to unikatowego charakteru.
  • Odpowiedz
@Griffith: @tryb_graficzny: @tryb_graficzny: @Hafr: Nowy semestr, nowa muzyka. To co @tryb_graficzny pokazałeś zbytnio mi nie przypadło do gustu, cały czas staram się przekonac do Hamerfall i Heavenly. Aktualnie nadal zakochany jestem w Machinae, w Masterplanie trochę mniej, ale pojawiła się nowa kochanka o nazwie Amaranthe, no po prostu miód na moje uszy ( ʖ̯) , jedyny minus to trochę nie przypada mi
  • Odpowiedz