Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam wpisy @BruceBrwi i widzę, że trafił nam się tutaj kolejny białorycerzyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przestań się rzucać do osób tutaj przebywjących, każdy decyduje o sobie co chce i kiedy oglądać i nic tobie do tego.. Po drugie, co do bezpieczeństwa dzieci i wpływu na nie takich materiałów podnoszony był głos niedawno przez jedna psycholog w TVN, że sposobem nie będzie zamykanie wszystkich kanałów o takiej treści, ale większe zainteresowanie swoimi pociechami rodziców, nadzór nad tym co robią w sieci i rozmawianie z nimi o czyhających tam zagrożeniach. Po trzecie, jeśli ktoś łamie tutaj regulamin, moderacja faktycznie interweniuje, to nie jest tak, że panuje tu całkowity bezład. Po czwarte jeśli tak ochoczo chcesz się rozprawiać z "patologią" jak to określiłeś, to ja proponuję zaintersować się ramówką telewizji i programami, które tam są emitowane regularnie, są podobnie zaniżające poziom społeczeństwa i wulgarne ( jak np warsaw shore, eks na plaży). Po piąte w jaki sposób wykop jako grono osób promuje kanały typu Magical itd? Są osoby, które dają im donejty, ale jest to całkowicie dobrowolne ;) Czy my im gdzieś reklamy robimy? Ja myślę, że o wiele większe i realne zasięgi robią im kanały shoterskie, spójrz ile wyświetleń mają ich filmiki po dniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że podchodzisz do tematu bardzo stronniczo. Portal wykop.pl jest miejscem w którym można zachować wolność słowa, jeśli ktoś faktycznie z czymś przesadzi w komentarzu, faktycznie jest nagradzany w postaci małej przerwy tutaj, także weź zluzuj i znajdź sobie inny obiekt zainteresowań
z fartem ( ) #danielmagical #patostreamy
źródło: comment_ruNaR1FcUMEABsZOGJQ2KlaBLtTDlaL1.jpg
  • 9
@Everything_is_Illuminated:

Ty napisałaś to co chciałaś powiedzieć, ja zrobię to co uważam za słusznę, nawet jeśli miało by się to odbyć twoim kosztem, oraz innych takich jak ty. Świat jest po to aby go podbijać a dziewczynki kochające łobuzów i broniące ich po to, żeby cierpieć. Więc lepiej uważaj bo dobro bywa wybiórczę a Bóg stworzył szatana...
@BruceBrwi: Nie będę z tobą dyskutować, nie znasz realiów tego portalu wiec nie widze nawet najmniejszego powodu by ci to objaśniać, serio.. Przyszedles pewnie jak reszta z YouTube i chcesz tu próbować mieszać, spokojnie i tak nie masz siły przebicia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem co ty masz w głowie żeby rzucać tu takie porównania łobuz kocha mocniej czy Bóg stworzył szatana, kompletnie nie wiem w