Wpis z mikrobloga

@Polinik: oczywiscie. wielokrotnie usuwano moje komentarze. mozesz jechac po pisie, po polakach ale napisz cos o zawistnych zydach albo o uchodzcach to szybko kasuja. raz mi nawet dis na nowosmieszna usuneli
@Polinik: no niestety tak jest. i wcale nie trzeba pisac jakis obrazliwych rzeczy pt zydzi morduja dzieci albo uchodzcy to brudasy.

wystarczy ze napiszesz neutralny chodz niezgodny z linia redakcji komentarz.

a potem w gdansku wchodza lemingi na trojmiasto.pl, patrza na komentarze i mysla ze caly kraj zyje w nienawisci do polskosci
@Polinik: tak z ciekawości, jakie media lokalne uważasz za godne uwagi, nie ścierwa? Nie mówię tu że trójmiasto.pl jest dobre, ale biorąc pod uwagę to co mamy na rynku u nas, to wszystkie lokalne media są skażone partyjnie, a najbardziej Radio Gdańsk (o dziwo lewitują w stronę pisu) i lokalne szmatławce wyborczej (a te to w ogóle lewitują w alternatywną rzeczywistość).
@qwarqq:
Za ścierwo, ściek i szambo uważam sekcję komentarzy na trojmiasto.pl nie cały portal.

najbardziej Radio Gdańsk (o dziwo lewitują w stronę pisu)

Skoro Radio Gdańsk jest rozgłośnią należącą do Polskiego Radia to serio takie dziwne?
@piotr1900: e, ty mi już podpadłeś akceptowaniem budyniowicza i jego autorytaryzmu o ile oceanarium zbuduje xD
@Polinik: Przyznam że osobiście jakoś nie miewam problemów z sekcją komentarzy na tym portalu, głownie dlatego że to jeden z tych, na których moderacja na nie jest robiona pod linię polityczną danego portalu. Ludzie równo jadą i po pisie, i po równie niekompetentnych włodarzach miasta.
@qwarqq:
Ludzie to tam głównie jadą po sobie, obrażając i ubliżając na potęgę.
Trudno tam o jakąkolwiek merytoryczną dyskusję, skoro nawet nie ma pewności, czy "Janusz" z jednego komentarza to "Janusz" z drugiego komentarza, bo nie ma rejestracji nicków.

No i to co piszesz -- to stoi w sprzeczności z twierdzeniem OPa, że usuwajo, więc uzgodnijcie jak jest.

Pierwszy komentarz z brzegu, akurat mam otwarty artykuł. Jak nie masz z takim
Pobierz Polinik - @qwarqq: 
Ludzie to tam głównie jadą po sobie, obrażając i ubliżając na po...
źródło: comment_pmF7ztyK9Y9IUPil1TctIM6OcX7S9jrg.jpg
@Polinik: siedze na wykopie (ty zresztą też), na woodstocku się bywało, jestem przyzwyczajony do ignorowania szambo-treści. No i w sumie nie wiem czemu ci ten komentarz przeszkadza, skoro sam jedziesz z osobistymi wjazdami (kapkę delikatniej, ale jednak) lamentując jednocześnie że na 3miasto nie odbywa się dyskusja na argumenty ( ͡º ͜ʖ͡º) No i dodatkowo po co ci wiedza czy rozmawiasz z tą samą osobą, skoro chcesz
@Polinik: akurat wiem, że masz jakiś poziom i nawet nie mam po co szukać, ale na wykopie o takie komentarze nie trudno, co nie odgania cię od siedzenia tutaj :) (komentarze takie wiszą do momentu aż zostanie zgłoszony, zgłosiłeś ten komentarz ze screena? bo faktycznie jest nawet jak na trójmiasto.pl hardcore'owy). Ja tam staram się zazwyczaj te komentarze filtrować, gdy ktoś ucieka się do takiego języka to niezależnie czy pisze rzeczy
@qwarqq:
Różnica taka, że tam to jest norma i nie zostanie usunięta. I poza tą normą nie ma niemal nic wartościowego.
A tutaj -- takie coś dość szybko by zniknęło, takie obrzucanie się gównem to tu margines. I oprócz na wykopiu jest kupa wartościowej treści i dyskusji.
Jak tu ktoś pisze na poziomie komentarzy t.pl to go (albo całe tagi) daję na czarnolisto, mam spokój i pewnie dlatego mnie nie odstrasza.
@Polinik: Eh, i znów kończysz wycieczką osobistą, a wcześniej jasno pisałem:

Nie mówię tu że trójmiasto.pl jest dobre

Serio, nie wiem czy jest sens z tobą dyskutować. I sorry, z mojego punktu widzenia nie potrzebuje się specjalnie wyróżniać tymi czy innymi funkcjami portalu, byle by usprawiedliwić swoje sumienie. Na wykopie też odbywa się szambo, a t.pl działa też moderacja (wolniej bo wolniej, ale jednak). Jeśli ty potrzebujesz tak rozróżnić, to spoko,