Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Matrix019 miałem g5, v20, s8, note 8 i LG niszczy wszystko, Samsung za dużo płaci za marketing wśród recenzentow lub lg za malo, bo samsung nie ma nawet podejścia. I do tego szeroki kąt, który niszczy wszystko i wszystkich ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sfro: szczerze powiedziawszy "Samsung" mnie odrzuca co druga osoba w otoczeniu ma "Samsunga" a ten "LG" wygląda naprawdę zacnie i wiele dobrego słyszałem o tym aparacie. Dziwi mnie to, że nie ma V30 ani w jednym markecie w moim mieście. Wszędzie owszem Note'y, Eski, IPhone'y ale nic z LG oprócz K10 itp. I "LG" też ma dosyć dobrą cenę za ten telefon. Dzięki za odpowiedź i się zgodzę z trochę lukrowanym
  • Odpowiedz
@Matrix019 osobiście używam G6 I bardzo polecam, LG jest bardzo mocno niedoceniany a ostatnie flagowce (G6 I V30) to wyjątkowo udane modele i jak na moje to spokojnie przeskoczyli Samsunga I zapewne jabłko też, chociaz to drugie ciężko porównać.
  • Odpowiedz
@Agemaker: u mnie w domu każdy ma jabłko i naprawdę pomiędzy szóstką a siódemką nie ma kompletnie różnicy w niczym oprócz, że jest tryb portretowy czy lepszy Czytnik linii papilarnych. Mam dosyć tych IPhonów. Ceny za te telefony są z księżyca a praktycznie nic nie oferują innowacyjnego w porównaniu do konkurencji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Matrix019 iphone to napój owocowy, Samsung to sok 100% a LG to swiexutki sok wyciskany. Wszystkie smakują, ale jeśli chodzi o prawdziwa jakość (wartość) to tylko ostatnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz